UASK 2021 Uluslararası Katılımlı Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi
 
  National Lung Health Congress with International Participation
  Antalya / Belek / ONLINE
  6-10.EKİM,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek / ONLINE
TARİH   6-10.EKİM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Akciğer Sağlığı ve Yoğun Bakım Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Susesi Otel / ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   OCT Mice
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.uask2021.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sizleri UASK 2021 Kongresi’ne davet ediyoruz.
Haydi, hep birlikte!
SİZİN SESİNİZ, SİZİN KONGRENİZ…

Akciğer Sağlığı ve Yoğun Bakım Derneği (ASYOD)’nin Uluslararası Katılımlı Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi 06-10 Ekim 2021 tarihleri arasında HİBRİT Kongre olarak Antalya Susesi Luxury Resort Hotel'de yapılacaktır.

Hazırlıklar çoktan başladı. Çok güzel geri bildirimler aldığımız önceki kongrelerimiz gibi, yine çok beğeneceğiniz bir kongreyi hep birlikte yapacağımıza inanıyoruz. Şimdiden ajandanıza “06-10 Ekim 2021 tarihlerinde UASK 2021'deyim” notunuzu düşünüz.

Simülasyon merkezlerinden, olgu konseylerine ve uzmanından pratik eğitimlere çeşitli oturumları hazırlayacağız.

Önceki kongrelerimizi hep birlikte mutluluk ve başarı ile gerçekleştirdik. Taleplerinizi ve beklentilerinizi karşılamasını umut ettiğimiz kongremiz için sadece bilimsel program hakkında değil, organizasyonla ilgili olarak da sizlerden gelecek her türlü görüş ve önerilerinizi bekliyoruz. Akademisyenlerimizi, uzmanlarımızı, asistanlarımızı, endüstri temsilcilerimizi, velhasıl tüm paydaşlarımızı tekrar mutfağa bekliyoruz.

Kongre bilimsel programımızda, kongre konularımızı belirlerken, yine sahada çalışan uzmanlarımızın, asistanlarımızın poliklinikte, klinikte hastalarını yönetirken ihtiyaç duydukları konuları esas alacağız. Tanı, tedavi ve izlemdeki yenilikleri tartışacağız. Amacımız, mesleki gelişiminize katkıda bulunabilmek ve aklınızdaki sorulara yanıt bulabilmek olacak. Hep birlikte bilimsel açıdan “doyurucu bir kongre daha” demek istiyoruz. Sadece bilgi aktarımı değil, tecrübe, beceri ve birikimleri de paylaşacağız. Farklı isimleri, farklı bakış açılarını izleyebileceğiz. Alanında uzman, tecrübeli ulusal ve uluslararası konuşmacılarla buluşacak, dinleyecek ve soracağız.

Kongremizde, akciğer sağlığı ile ilgili tüm konuları farklı oturum formatlarında sunacağız. Son yıllarda yapılan çalışmaları, son yayınlanan rehberleri, rehberlerin alanımıza katkılarını tartışacağız. Kongre öncesi alanımıza katkıda bulunacağını düşündüğümüz, seçilmiş kurslar da olacak. Kongre otellerimiz Susesi Luxury Resort Hotel ve Cornelia Diamond Hotel Güvenli Turizm Sertifikalarını almış olup hazırlıklarını tamamlamışlardır.

HİBRİT kongre altyapısı ile tüm katılımcılarımız; hem Susesi Luxury Resort Hotel yerinde oturumlara katılabilecek hem de kongre merkezinde bulunamayan katılımcılarımız online olarak programı takip edebilecektir.

06-10 Ekim 2021 tarihlerinde UASK 2021’e sizleri davet ediyor ve saygılarımızı sunuyoruz…


Aydın ÇİLEDAĞ,
UASK 2021 Kongre Başkanı


M. Emin AKKOYUNLU,
UASK 2021 Bilimsel Komite Başkanı


Özlem ERÇEN DİKEN,
UASK 2021 Kongre Sekreteri


Erdoğan ÇETİNKAYA,
ASYOD Başkanı

Geri