UASK 2021 Uluslararası Katılımlı Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi
 
  National Lung Health Congress with International Participation
  Antalya / Belek
  10-14.MART,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   10-14.MART.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Akciğer Sağlığı ve Yoğun Bakım Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Sueno Deluxe Belek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   OCT Mice
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.uask2021.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Akciğer Sağlığı ve Yoğun Bakım Derneği (ASYOD)'nin Uluslararası Katılımlı Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi 10-14 Mart 2021 tarihleri arasında Antalya Sueno Kongre merkezinde yapılacaktır.

Hazırlıklar çoktan başladı. Çok güzel geri bildirimler aldığımız önceki kongrelerimiz gibi, yine çok beğeneceğiniz bir kongreyi hep birlikte yapacağımıza inanıyoruz. Şimdiden ajandanıza “10-14 Mart 2021 tarihlerinde UASK 2021'deyim” notunuzu düşünüz.

Önceki kongrelerimizi hep birlikte mutluluk ve başarı ile gerçekleştirdik. Taleplerinizi ve beklentilerinizi karşılamasını umut ettiğimiz kongremiz için sadece bilimsel program hakkında değil, organizasyonla ilgili olarak da sizlerden gelecek her türlü görüş ve önerilerinizi bekliyoruz. Akademisyenlerimizi, uzmanlarımızı, asistanlarımızı, endüstri temsilcilerimizi, velhasıl tüm paydaşlarımızı tekrar mutfağa bekliyoruz.

Kongre bilimsel programımızda, kongre konularımızı belirlerken, yine sahada çalışan uzmanlarımızın, asistanlarımızın poliklinikte, klinikte hastalarını yönetirken ihtiyaç duydukları konuları esas alacağız. Tanı, tedavi ve izlemdeki yenilikleri tartışacağız. Amacımız, mesleki gelişiminize katkıda bulunabilmek ve aklınızdaki sorulara yanıt bulabilmek olacak. Hep birlikte hem sosyal hem bilimsel açıdan “doyurucu bir kongre daha” demek istiyoruz. Sadece bilgi aktarımı değil, tecrübe, beceri ve birikimleri de paylaşacağız. Farklı isimleri, farklı bakış açılarını izleyebileceğiz. Alanında uzman, tecrübeli ulusal ve uluslararası konuşmacılarla buluşacak, dinleyecek ve soracağız. Yine çok samimi, sıcak, dostça, kendinizi misafir değil, ev sahibi hissettiğiniz bir kongre olacak. Kongre otellerimiz Sueno Deluxe Hotel ve Calista Hotel Güvenli Turizm Sertifikalarını almış olup, yeni normale göre hazırlıklarını tamamlamışlardır.

Kongremizde, akciğer sağlığı ile ilgili tüm konuları farklı oturum formatlarında sunacağız. Son yıllarda yapılan çalışmaları, son yayınlanan rehberleri, rehberlerin alanımıza katkılarını tartışacağız. Simülasyon merkezlerinden, olgu konseylerine ve uzmanından pratik eğitimlere çeşitli oturumları hazırlayacağız. Kongre öncesi alanımıza katkıda bulunacağını düşündüğümüz, seçilmiş kurslar ile pratik yapma fırsatımız da olacak.

10-14 Mart 2021 tarihlerinde UASK 2021’e sizleri davet ediyor ve saygılarımızı sunuyoruz…

Aydın ÇİLEDAĞ,
UASK 2021 Kongre Başkanı

M. Emin AKKOYUNLU,
UASK 2021 Bilimsel Komite Başkanı

Özlem ERÇEN DİKEN,
UASK 2021 Kongre Sekreteri

Erdoğan ÇETİNKAYA,
ASYOD Başkanı

Geri