4. Ulusal İmmünoterapi ve Onkoloji Kongresi
  
  ONLINE
  29.EKİM-1.KASIM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   29.EKİM-1.KASIM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Onkoloji ve İmmünoterapi Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   D Event Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   immunoterapi2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sevgili meslektaşlarım,

Öncelikle içinde bulunduğumuz bu zor günlerde rütbe, makam gözetmeksizin en ön cephede ve de cansiperane savaşan sizlerin gösterdiğiniz insanüstü fedakarlık ve özverilerinizi ayakta alkışlıyorum. Her birinizin bu onurlu ve kahramanca duruşu tarihin en şerefli sayfalarına altın harflerle çoktan yazıldı. İnsanlığın geleceği adına verdiğiniz bu kutsal mücadelede tek tek hepinize sonsuz kuvvet ve dayanma gücü temenni ediyorum.

Bugüne kadar hep siz geldiniz, bu sefer “sıra bizde” dedik ve 4. IOK’u E-Kongre’ye dönüştürdük. “2020’de Onkolojide Dünyada ve Türkiye’de değişen neler var” temalı kongremizde her zamanki gibi “Üst düzey bir bilimsel program, Kurslar, Ödüllü Sözel Bildiri Oturumları, İnteraktif E-posterler, Online Sorular, Sunumlar Esnasında Yorum/Chat ekranları, Sürpriz Katılım Ödülleri, Sosyal Medyada Akan Kongre” ve yine dijital ortamda “Toplantı salonları, Stand alanları, Kayıt masası, Canlı destek, Sunum kontrol” sizleri bekliyor olacak.

Atamalarda, Akademik yükselmelerde ve Doçentlik başvurularında geçerli Bakanlık onaylı resmi bir kongre katılımı olduğunu da göz önüne alarak sizlerden normal kongre katılımında olduğu gibi bildirilerinizi yüklemenizi, poster veya sözel bildiri taleplerinizi işaretlemenizi, kongre kaydı için firmalardan hemen sponsorluk talebinde bulunmanızı, bildiri durumunuzu, kalan kongre haklarınız gibi bilgileri vererek ilerlemenizi rica ediyorum.

Saygılarımla,
Dr. İsmail Çelik

Geri