4. Ulusal İmmünoterapi ve Onkoloji Kongresi
  
  Antalya / Belek
  28.EKİM-1.KASIM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   28.EKİM-1.KASIM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Onkoloji ve İmmünoterapi Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Cornelia Diamond Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   D Event Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   immunoterapi2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sevgili meslektaşlarım,

Öncelikle içinde bulunduğumuz bu zor günlerde rütbe, makam gözetmeksizin en ön cephede ve de cansiperane savaşan sizlerin gösterdiğiniz insanüstü fedakarlık ve özverilerinizi ayakta alkışlıyorum. Her birinizin bu onurlu ve kahramanca duruşu tarihin en şerefli sayfalarına altın harflerle çoktan yazıldı. İnsanlığın geleceği adına verdiğiniz bu kutsal mücadelede tek tek hepinize sonsuz kuvvet ve dayanma gücü temenni ediyorum.

Zorlu savaşımız sona erdiğinde, ümitler yeşerdiğinde ve güvenli bir şekilde bir araya gelebileceğimize emin olduğumuzda tüm yorgunluğumuzu atacağımız ve bu sene daha da büyük bir heyecanla ile bekliyor olacağımız "4. Ulusal İmmünoterapi ve Onkoloji Kongresi" 28 Ekim - 1 Kasım 2020'de gerçekleştirilecek.

Çok yoğun talep üzerine bu sene 6 farklı “İnteraktif vakalar üzerinden kurs” ile 28 Ekim'de açılacak kongrenin bilimsel programında yine ASCO ve ESMO 2020’in güncel bilgilerini içeren paneller, konusunda uzman hocalar tarafından anlatılacak.

Geçen sene çok ilgi gören “Onkoloji-Debate” oturumlarına bu sene de devam edilecek ve kazanan takım Kongre-PAD üzerinden yine sizlerin oyları ile belirlenecek.
Kongreler düzeyinde bir ilke imza atan ve çok ses getiren “Instagram’da Akan Kongre” ve yine zengin sosyal programlar sizleri bekliyor olacak.

Güzel günlere bir an evvel sağlıkla kavuşmak dileklerimle.

Saygılarımla,
Prof. Dr. İsmail Çelik

Geri