Uluslararası Katılımlı 11. Ulusal Göğüs Cerrahisi Kongresi
 
  11th National Congress of Thoracic Surgery with International Participation
  Antalya / Belek
  4-7.MART,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   4-7.MART.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Göğüs Cerrahi Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Susesi Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Valör Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.goguscerrahisi2021.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Kongre Düzenleme Kurulu (KDK) olarak sizleri, uzmanlık alanımızın tek derneği olan Türk Göğüs Cerrahi Derneği (TGCD)’nin 04-07 Mart 2021 tarihleri arasında Susesi Otel ve Kongre Merkezi Belek, Antalya’da gerçekleştireceği, Uluslararası Katılımlı 11. Ulusal Göğüs Cerrahisi Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Bilimsel ve sosyal açıdan sizlere layık bir kongre düzenlemek amacıyla Ekim 2019 tarihinden itibaren KDK ve TGCD Yönetim Kurulu olarak el birliğiyle çalışıyoruz.

Bilindiği üzere iki yılda bir düzenlenen kongremiz, mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin konuşulması ve tartışılması için tüm meslektaşlarımızı bir araya getiren en önemli platform. Bu nedenle kongrenin hazırlık aşamasında sizlere gönderdiğimiz anket sonuçlarını, çalışma grupları ve şube yönetimlerinin önerilerini, önceki kongrelerin geri bildirimlerini ve sizlerin bireysel görüş ve önerilerinizi dikkate almaktayız.

Bilimsel programı oluştururken, gerek sahada çalışan meslektaşlarımızın klinik pratikte kullanabilecekleri güncel bilgilere değinilmesine, gerekse akademik çalışmalar yürüten meslektaşlarımıza yönelik bilgilerin ele alınmasına dikkat etmekteyiz.

Kongremizin bilimsel gücü sizlerden gelecek bildirilerle artacaktır. Bildiriler poster, sözlü bildiri ve seçilmiş sözlü bildiri olarak değerlendirilecektir. Sözlü bildiri sunacak olan asistan ve uzmanlar arasından belirlenecek 100 kişi bursla teşvik edilecek olup mümkün olduğunca çok sayıda sözlü bildiri oturumu yapılmasına özen gösterilecektir.

Özenle hazırlanan bilimsel programın yanı sıra yoğun çalışma temposunun yorgunluğunu atmanız, uzun süredir göremediğiniz meslektaşlarınızla birlikte iyi vakit geçirmeniz için neşeli ve samimi bir sosyal program da düzenlemekteyiz.

Göğüs cerrahisi alanında hem dünyada hem ülkemizde yaşanan güncel gelişmelerin de paylaşılacağı bu bilimsel şölenin en verimli şekilde gerçekleştirilmesi için katılımınızı ve katkılarınızı bekliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Uluslararası Katılımlı 11. Ulusal Göğüs Cerrahisi Kongresi’ne buluşmak dileği ile…

Prof. Dr. Korkut Bostancı
Kongre Başkanı


Prof. Dr. Hakan Kutlay
TGCD Yönetim Kurulu Başkanı

Geri