İKON 2020 7. Ulusal İSTAHED Aile Hekimliği Kongresi
  
  ONLINE
  25-28.KASIM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   25-28.KASIM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İstanbul Aile Hekimliği Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Figür Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.ikon.org.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

İSTAHED'in kuruluşunun 10. yılını kutladığımız 2020 yılında, 25 – 28 Kasım tarihleri arasında online olarak gerçekleştireceğimiz 7. Ulusal Aile Hekimliği Kongresi'ne sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Her geçen yıl meslektaşlarımızın yoğun ilgisi ile gelişip büyüyen, Türkiye'nin en geniş katılımlı Aile Hekimliği Kongresi İKON’u bu yıl pandemi şartları nedeniyle online olarak gerçekleştiriyoruz.
Kongremizde sizlerden gelen fikir ve öneriler ile koruyucu sağlık hizmetlerini ilgilendiren temel konular ve sorunların ele alındığı konferanslar, paneller ayrıca sözel ve poster sunumları yer alacaktır. Konularında uzman değerli hocalarımızla, pratiğimizde sıklıkla karşılaştığımız sorunlara yaklaşımlardaki güncel bilgileri konuşma ve tartışma fırsatı bulacağımız kongremizin meslektaşlarımızın katılımıyla değer kazanacağına inanıyoruz.

İKON 2020 Düzenleme Kurulu olarak bizler, tüm meslektaşlarımızı İSTAHED'in 10. Yılını da coşkuyla kutlayacağımız dolu dolu bilimsel programıyla fark yaratacak 7. Ulusal Aile Hekimliği Kongresi'ne davet ediyor, sizlerle buluşacağımız günü heyecanla bekliyoruz.

Birliğimiz en büyük gücümüzdür!

Kongre Başkanı
Kutbettin DEMİR

Kongre Genel Sekreteri
Senem ÖZŞEHİR

Kongre Bilimsel Sekreteri
Esin Ayfer ÇULHA DİLDÖK

Geri