TBD 37. Ulusal Bilişim Kurultayı
  
  Ankara
  16-17.ARALIK,2020
     
KATEGORİ  
Bilişim
YER   Ankara
TARİH   16-17.ARALIK.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Bilişim Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   BTK Konferans Salonu
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.bilisim.org.tr/bilisim2020/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından 1976’dan bu yana düzenlenen TBD Ulusal Bilişim Kurultayının 37’ncisi, 16 – 17 Aralık 2020 tarihinde "Dijital Gerçeklik ve Toplum 6.0" teması ile BTK Konferans Salonun’da gerçekleştirilecektir.

Yurtiçi ve yurtdışından konusunda uzman konuşmacıların davet edildiği kurultayımıza, kamu ve özel sektörün yönetici ve çalışanları, sanayici ve iş adamları, akademisyenler, girişimciler, öğrenciler ve teknolojiyi yoğun kullananlardan oluşan 2500 kişi katılım ve katkı sağlayacaklardır. Dijital değişim ve dönüşümü özel sektör ve/veya kamu kurumlarının tek başına yapmasını bekleyemeyiz. Kamu, üniversite, finans kuruluşları, sektör temsilcileri ve her biri sektöre öncülük eden sivil toplum kuruluşları dijital değişim ve dönüşümün ana aktörleri olarak karar vericilere yol gösterici ve destekleyici olmalıdır.

Bu destekler ülke kalkınmasına, sosyal refahın artmasına, gelişmişlik farklarının azalmasına, sürdürülebilirliğe, istikrarın sağlanmasına ve rekabet gücünün artırılmasına önemli katkı sağlayacaktır.

Rahmi AKTEPE
TBD Genel Başkanı

Geri