Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği 42. Ulusal Kurultayı
  
  ONLINE
  22-25.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   22-25.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Valör Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.plastikcerrahi2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Üyeler,

21-25 Ekim 2020 tarihlerinde Antalya'da düzenlenmesi planlanan 42. Ulusal Kurultayımızın, Covid-19 salgın süreci içinde yapılan anket sonuçları ve sizlerden gelen geribildirimler doğrultusunda 22-25 Ekim 2020 tarihlerinde SANAL KURULTAY olarak yapılmasına karar verilmiştir.

Sanal Kurultayımızda Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahinin tüm ana başlıklarına mümkün olduğunca yer vermeye çalışacağız. Ülkemizden ve yurtdışından yetkin ve deneyimli konuşmacıların yer alacağı Kurultayımızda bilimsel içeriği duyurucu bir program yapmayı hedefliyoruz. Sanal Kurultayımızda ilk gün kurslar düzenlenecek; sonraki üç gün ise normal kurultay programı gerçekleştirilecektir. Sanal Kurultayın daha yoğun bir şekilde takip edilebilmesi amacıyla bir kanaldan yani tek salon üzerinden yayın yapılacaktır. Serbest bildiriler ilgili oturumlara eklenecektir. Programda uydu sempozyumlara da yer verilecektir. Kurultayın online yapılması nedeniyle bu yıl maalesef uzman ve asistan yarışmaları yapılmayacaktır. Genel hatlarıyla belirlediğimiz programın oluşturulması amacıyla Derneğimizin çatısı altında yer alan Çalışma Kurullarımızla birlikte yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

Son yıllarda giderek artan çalışma temposu, ekonomik koşullar ve şehirlerarası seyahatler nedeni ile bilimsel toplantılara zaman ve para ayırmak giderek güçleşiyordu. Sanal toplantılar bu olumsuzlukları ortadan kaldırdığından toplantılara katılımın arttığını da görmekteyiz. Ancak biz yine de bir an önce hep birlikte bir arada olacağımız toplantı ve kongreler düzenlemeyi ve katılmayı arzu ediyoruz.

Tüm dünyada olduğu gibi biz de özel bir dönemden geçiyoruz. Bu dönemin hepimize getirdiği olumsuzlukları ve zorlukları göz ardı etmemiz mümkün değil. Bu zor dönemde siz değerli üyelerimizden Derneğimize desteğinizi ve Kurultayımıza katılımınızı daha yoğun olarak bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Şükrü Yazar
TPRECD Bilimsel İşler Sorumlusu

Geri