4. Ulusal Bütüncül Psikoterapi Kongresi
  
  Ankara
  18-20.EYLÜL,2020
     
KATEGORİ  
Psikoloji
YER   Ankara
TARİH   18-20.EYLÜL.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Psikoterapi Enstitüsü
ETKİNLİK MERKEZİ   Psikoterapi Enstitüsü Ankara Yerleşkesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://2020kongre.psikoterapi.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sizleri 18-19-20 EYLÜL 2020 tarihleri arasında PSİKOTERAPİ ENSTİTÜSÜ Ankara Yerleşkesinde düzenlenecek olan 4. ULUSAL BÜTÜNCÜL PSİKOTERAPİ KONGRESİNE davet etmekten mutluluk duyuyoruz.
20 yıl önce başlayan serüvenimize hızlı ve emin adımlarla devam etmekteyiz. Büyüyerek, olgunlaşarak, evrimleşerek; birlik ve beraberlik içinde büyümeye ve ilerlemeye devam ediyoruz. Bu çalışmalarımız ve emeklerimizin bir nişanesi olarak 4. ULUSAL BÜTÜNCÜL PSİKOTERAPİ KONGRESİNİ gerçekleştirmek bir onur ve başarılarımızın bir simgesidir.

“Psikoterapileri öznellik..” teması ile gerçekleşecek olan kongremizin temel amacı; bütüncül psikoloji, bütüncül psikoterapi, entegrasyon çalışmaları, bütüncül psikoterapinin uygulanması ve vaka analizleri, ulusta ve dünyadaki güncel gelişmeler ve deneyimleri paylaşmak, sağlık profesyonelleri arasındaki iletişim ve işbirliğini artırarak, ülkemizdeki Sağlık Bilimleri alanının gelişimine katkıda bulunmaktır. Psikoterapi Ensitüsü olarak ev sahipliğini üstlendiğimiz kongremizde temel olarak; eğitim, uygulama, terapötik teknikler, interdisipliner ve transdisipliner çalışma modelleri, kültürel farklılıklar, öznellik, temalarının işlenmesi planlanmaktadır.

Teknik Ekibimiz, Bilim Kurulu, Organizasyon Kurulu ve Uluslararası Bağlantı Komitesi sizler için, mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşılacağı ve tartışılacağı, bu alana gönül veren dostlarımızı bir araya getiren önemli bir etkinlik düzenlemek için çalışmalarına son hızla devam etmektedir. Katılımlarınızı ve desteklerinizi bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Kongre Başkanı
Ahmet Çorak

Geri