USEAS 2020 4. Uluslararası Sınırsız Eğitim ve Araştırma Sempozyumu
 
  4th International Limitless Education and Research Symposium
  ONLINE
  3-6.EYLÜL,2020
     
KATEGORİ  
Eğitim
YER   ONLINE
TARİH   3-6.EYLÜL.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Sınırsız Eğitim ve Araştırma Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.sead.com.tr/useas-2019/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Akademisyen, Araştırmacı ve Eğitimciler,


Sınırsız Eğitim ve Araştırma Derneği olarak düzenlediğimiz 4.Uluslararası Sınırsız Eğitim ve Araştırma Sempozyumu 03-06 Eylül 2020 tarihlerinde sanal ortamda (online ) yapılacaktır.
Sempozyuma 8 farklı ülkeden 11 davetli konuşmacı katılacaktır.
Sempozyumun ana teması “Girişimcilik ve Yenilikçilik” olarak belirlenmiştir.
Sempozyumun amacı eğitim alanındaki yenilik, araştırma ve uygulamaları paylaşmak, yeni düşünceler oluşturmak ve bilimsel üretime katkı sağlamaktır. Ayrıca akademisyen, eğitimci, öğretmen ve öğrenciler arasında bilimsel ve sosyal etkileşimi üst düzeye çıkarmak, işbirliği ve eşgüdüm çalışmalarına ortam hazırlamaktır. Bu anlayışla Sempozyumda sözlü bildirilerin yanında konferans, panel gibi etkinliklere yer verilecektir. Sempozyum ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.sead.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
Sempozyumda sunulan çalışmalar hakem değerlendirmesi sonucu USEAS 2020 Bildiri Özetleri Kitabı, Tam Metin Bildiriler E-Kitabı, Girişimcilik ve Yenilikçilik E-Kitabı adlarıyla yayınlanacaktır. Ayrıca bilimsel yenilik, içerik, araştırma, yöntem, uygulama vb. yönlerden Bilim Kurulu tarafından seçilen bildirilere “bildiri ödülü” verilecektir. Sempozyumda sunulan bilgilerin giderek gelişmesi, yayılması, uygulanabilir fikirlere dönüşmesi, eğitim ve araştırma çalışmalarına rehberlik etmesi ve ülkemizde bilim kültürünün zenginleşmesine katkı sağlamasını beklemekteyiz.
Geleceğin bilim insanı, eğitimci ve araştırmacılarını yetiştirmeye katkı sağlayacak bu Sempozyuma panel, konferans, bildiri gibi sunumlarla destek veren bütün katılımcılara, Sınırsız Eğitim ve Araştırma Derneği olarak teşekkür ederiz.
Sizleri 4.Uluslararası Sınırsız Eğitim ve Araştırma Sempozyumunda (USEAS 2020) görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, başarılar dileriz.

Prof. Dr. Firdevs GÜNEŞ
Sınırsız Eğitim ve Araştırma Derneği Başkanı

Geri