2. Uluslararası İç Hastalıkları Hemşireliği Kongresi
 
  2nd International Internal Diseases Nursing Congress
  ONLINE
  17-19.ARALIK,2020
     
KATEGORİ  
Hemşirelik
YER   ONLINE
TARİH   17-19.ARALIK.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İzmir Kâtip Çelebi Üniv. Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Dalya Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.ichastaliklarihemsireligi2020.com/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli meslektaşlarımız;

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü İç Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı ev sahipliğinde düzenlenecek olan 2.Uluslararası İç Hastalıkları Hemşireliği Kongresi'nin 17 - 19 Aralık 2020 tarihleri arasında online olarak düzenlenecek olmasını bildirmekten mutluluk duymaktayız.

Kongremizin ana konularını Kronik Hastalıklar Yönetimi, Akut Durumlarda Hemşirelik, Yoğun Bakımda İzlem, Tamamlayıcı ve Alternatif Tıp, Hemşirelikte Yasal Düzenlemeler ve Sorunlar, Tıbbi Sorunlarda Öz Yönetim ve Öz Etkililik oluşturması planlanmaktadır.

Alanında uzman, bilimin ışığında çok değerli bilgi aktarımlarıyla ufkumuzu genişletmeyi ve farklı bir bakış açısı yaratacak ulusal ve uluslararası konuşmacıların katılımıyla da zengin bir içeriğe sahip olmasını planladığımız kongremizde İç Hastalıkları Hemşireliğinin tüm alanlarıyla ilgili konularda bildirilere yer verilecektir. Bildiri kabulü hakem değerlendirmesi sonucuna göre yapılacak ve bildiri kabul süreci "hakem değerlendirmesi " sonucunda tamamlanacaktır. Kongremiz kapsamında iç hastalıkları hemşireliğinin güncel konuları konferans, panel, sempozyum, sözlü ve poster bildiri sunumları ile farklı oturumlarda tartışılacaktır. Ayrıca meslektaşlarımızın ilgi duyabilecekleri bazı özel alanlara yönelik kurslar da düzenlenecektir.

Katılımlarınızla zenginleşecek olan 2. Uluslararası İç Hastalığı Hemşireliği kongremizde sizleri aramızda görmeyi umuyor, değerli katkı ve katılımlarınız için şimdiden teşekkür ediyoruz.


Prof. Dr. Yasemin TOKEM
KONGRE BAŞKANI

Doç. Dr. Elif ÜNSAL AVDAL
KONGRE BAŞKANI

Geri