IMISC 2020 7. Uluslararası Yönetim Bilişim Sistemleri Konferansı
 
  7th International Management Information Systems Conference
  İzmir
  9-11.ARALIK,2020
     
KATEGORİ  
Teknoloji
YER   İzmir
TARİH   9-11.ARALIK.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İzmir Bakırçay Üniversitesi
ETKİNLİK MERKEZİ   İzmir Bakırçay Üniversitesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://2020.imisc.net/tr/anasayfa/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
7. Uluslararası Yönetim Bilişim Sistemleri Konferansı (IMISC2020) 9-11 Aralık 2020 tarihleri arasında, İzmir Bakırçay Üniversitesi’nde gerçekleştirilecektir. Yönetim Bilişim Sistemleri alanında çalışan bütün disiplinlerden akademisyen, kamu, özel sektör, STK ve uygulayıcıların araştırma ve deneyimlerini paylaştıkları konferansın bu yılki teması: Sağlık Bilişimi ve Analitiği olarak belirlenmiştir.

Konferansa gönderilecek bildiriler başka bir dergi, kongre, konferans vb. yerde değerlendirme sürecinde veya daha önceden herhangi bir mecrada yayınlanmış durumda olmamalıdır. Her bildiri en az üç hakem tarafından değerlendirilecektir. Hakemler arasında yurt dışı araştırmacıları da bulunacaktır. Bildirinin en az iki hakem tarafından kabul edilmesi konferansa kabul için ön koşuldur. Bunun temel nedeni ise seçilecek bildirilerin dergilerde yayınlanması için değerlendirilecek olmasıdır. Bildiriler Türkçe veya İngilizce olabilir. Kabul edilen bildirilerin sunumu da bildirinin dilinde olmak zorundadır.


Prof. Ajith Abraham
Director of Machine Intelligence Research Labs (MIR Labs), a Not-for-Profit Scientific Network for Innovation and Research Excellence connecting Industry and Academia.


Carlos Fernández-Llatas, Ph.D.
Head of the Process Mining 4 Health Lab and Deputy Director at SABIEN Group at ITACA institute at Universitat Politècnica de València (Spain), Affiliated Researcher at Karolinska Instituted (Sweden) and Permanent Researcher at the joint research unit in ICT applied to Reengineering socio-sanitary process at Hospital La Fe of Valencia.

Geri