ICOMEP'20 7th International Congress of Management, Economy and Policy
  
  ONLINE
  5-6.ARALIK,2020
     
KATEGORİ  
İktisadi ve İdari Bilimler
YER   ONLINE
TARİH   5-6.ARALIK.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çeşitli Üniversiteler
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Puzzle Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.icomep.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
aygıdeğer Bilim İnsanları,

Sizleri Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi, Düzce Üniversitesi, Trakya Üniversitesi, Bursa Uludağ Üniversitesi ve Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi işbirliği ile 5-6 Aralık 2020 tarihlerinde ONLINE OLARAK düzenlenecek olan International Congress of Management, Economy and Policy 2020 – ICOMEP’20 kongremize davet etmekten onur duyuyoruz. Kongremiz dünya çapında pek çok üniversiteden araştırmacılara, yeni fikirleri ve güncel konuları sunma, paylaşma ve tartışma imkanı sağlamaktadır.

Kongremizde yönetim, ekonomi ve politika alanlarında çalışmalar kabul edilmektedir. Yakın alanlarda gerçekleştirilen çok disiplinli çalışmalar da kongre düzenleme kurulumuzca değerlendirmeye alınacaktır.
Kongremize, sözlü ve poster bildiri ile katılım sağlanabilmektedir.
Başvurularınızı, özet bildirilerinizin değerlendirme sonucu tarafınıza iletildikten sonra katılım ücretinizi ödediğinizi gösterir banka dekontu görselini ve imzalı kayıt formu görselini Başvurularım sekmesinde ilgili alanlara yükleyerek tamamlayabilirsiniz.
ICOMEP’20 kongre dili Türkçe ve İngilizcedir. Özet ve tam metin bildirilerinizi ister Türkçe, ister İngilizce olarak sunabilirsiniz. Sunum dilinde tercih tamamen siz değerli katılımcılara aittir. Bildirilerinizi hangi dilde hazırlamış olduğunuza bakılmamaktadır.

Geri