3. Uluslararası Kedi Hekimliği Derneği Kongresi
  
  İstanbul
  2-4.ARALIK,2020
     
KATEGORİ  
Veteriner ve Hayvancılık
YER   İstanbul
TARİH   2-4.ARALIK.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Kedi Hekimliği Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Marriott Asia Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Opteamist Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.khedi2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

3. Kedi Hekimliği Derneği Kongresi’nin, Türkiye’nin dünyaca ünlü kültür kenti İstanbul’da 2-4 Aralık 2020 tarihlerinde gerçekleştirileceğini duyurmaktan onur duyarız. Kongremizin bilim ve kedi hekimliği arasında bilgi alışverişinde bulunmak, bilimsel başarılara imza atmak, yeni işbirlikleri kurmak ve gelecekteki ilişkilerimizi güçlendirmek için harika bir fırsat olmasını bekliyor ve kedi hekimliği ile ilgili yeniliklerle ilgilenen tüm meslektaşlarımızı İstanbul’da gerçekleşecek etkinliğimize davet ediyoruz.

Bu sene, sıklıkla gözümüzden kaçan ancak bir o kadar da önem arz eden bir konuda buluşmak istedik: “Kedilerde Ağrı Yönetimi”. Ana fikrimiz ise “Kediyle değil, ağrıyla savaş!”.

Organizasyon komitemiz bu başlığı belirlerken; bilim, etik, refah ve kedinin bir araya geldiği bir kongreyi sizlere sunabilmek için çok büyük bir özveri ile çalıştı. Kongremizde ağrının patofizyolojisinden; dahili, cerrahi ve onkoloji olgularında ağrı yönetimine, nörolojiden, yoğun bakımda ağrı kontrolüne; birçok farklı alanda güncel ve multidisipliner bir yaklaşımla sorularımıza cevap bulmayı hedefliyoruz.

Bu buluşma ile kedi hekimliği ve hastalıkları ile ilgili yeni bilgileri paylaşmak için İstanbul’u yeni bir kültür merkezi haline getirmeyi hedefliyoruz. Muhteşem tarihi geçmişin farklı mimari tarzlara sahip birçok modern anıt ile birleştirildiği eşsiz bir güzellik ile şehrin incisi, iki kıtayı birbirinden ayıran dev, tuzlu nehir, İstanbul Boğaz’ı, tüm sıcaklığı ile sizleri karşılarken, Anadolu yakasından dünyanın en güzel gün batımı siluetini izleyebilirsiniz. Etkinlikte ilginç ve bilimsel programın yanında, meslektaşların birbirleri ile bağlantı kurmasına imkan verecek büyüleyici turlar ve mükemmel bir sosyal program da organize edilecek. Kongremiz, bilimsel etkinliklere ve İstanbul’un tarihine yapılacak yolculuk için harika bir fırsat olacaktır.

Dünyanın her yerinden katılımcıları görmek ve sizinle 2020'de İstanbul'da buluşmak için sabırsızlanıyoruz!

Saygılarımızla,

Mustafa AKTAŞ
Kedi Hekimliği Derneği Başkanı

Dilruba PERVAZ ALTUNYUVA
Kedi Hekimliği Derneği Kongresi Başkanı

Geri