Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp, 1. Ulusal Biyoterapi Kongresi
  
  ONLINE
  8-9.AĞUSTOS,2020
     
KATEGORİ  
Sağlık
YER   ONLINE
TARİH   8-9.AĞUSTOS.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Federasyonu

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.biyoterapikongresi.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri 8-9 Ağustos 2020 tarihlerinde online sistem üzerinden yapılacak olan Geleneksel ve tamamlayıcı Tıp, 1. Ulusal Biyoterapi Kongresi`ne davet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kongrenin amacı; geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamalarının bir kolu olan ve başta ülkemizde yasal düzenleme altına alınmış olan sülük uygulaması, larva uygulaması ve apiterapi olmak üzere birçok biyoterapi yöntemi ile ilgili kanıta dayalı bilgileri gözden geçirerek, son yıllardaki güncel gelişmeler ışığında ülkemizdeki mevcut durumu değerlendirmektir.

Sülük uygulaması, larva uygulaması, apiterapi, helmintoterapi, ihtiyoterapi vb biyoterapi uygulamaları ülkemizde günden güne yaygınlaşmakla birlikte bu uygulamalar ile ilgili klinik kılavuzlar, bilimsel yayınlar ve nitelikli ürünlere ait eksiklikler ön plana çıkmaktadır. Bu kongre vesilesiyle tüm sağlık çalışanları ve bu alana ilgi duyan diğer temel bilimler mensupları için bilimsel açıdan faydalı ve etkileşimli bir paylaşım ortamı sağlanacaktır.

Kanıta dayalı biyoterapi yaklaşımının temellerinin paylaşılacağı, içerisinde biyoterapi klinik çalışmaları ile ilgili bir online oturumun yapılacağı, kabul edilen bütün bildirilerin sekreterya tarafından desteklenen dergilerde yayınlanacağı bu programın önümüzdeki yıllardaki klinik uygulamalarımızı ve bilimsel çalışmalarımızı şekillendirebilmesi açısından faydalı olacağını düşünüyoruz.

En iyi dileklerimizi sunar, katılımınızı bekleriz.

Kongre Düzenleme Kurulu

Geri