ICDET 2020 6. Uluslararası Egitim, Uzaktan Egitim ve
  Egitim Teknolojileri Kongresi
 
 
  6th International Congress on Education, Distance Education and Educational Technology
  ONLINE
  28-28.KASIM,2020
     
KATEGORİ  
Eğitim
YER   ONLINE
TARİH   28-28.KASIM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İstanbul Aydın Üniversitesi
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.icdet.net/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sayın Meslektaşımız, Kongremiz Corona virüs (COVIT-19) nedeniyle sanal olarak Skype programı aracılığıyla yapılacaktır. Skype programını bilgisayarınıza yükleyiniz. Diğer tüm yazılı olanlar gecerlidir. Kongre programı ve bildiri özetleri kitabı, katılım belgeniz, yaka kartınız sizlere (pdf olarak) e posta ile gönderilecektir.
Skype adresi: icdet001@gmail.com

E. Posta: icdet001@gmail.com

Uluslararası Eğitim, Uzaktan Eğitim ve Eğitim Teknolojileri Kongresi; İstanbul Aydin Üniversitesi, IJONTE- International Journal on New Trends in Education and Their Implications, WJEIS- Journal of Educational and Instructional Studies in the World, JRET- Journal of Research in Education and Teaching and WOJDE- International Women Online Journal of Distance Education adli dergilerin destegiyle düzenlenmektedir.

ICDET Uluslararası Eğitim, Uzaktan Eğitim ve Eğitim Teknolojileri Kongresi'nde genelde eğitim bilimlerinin tüm alanlarında, ozelde de uzaktan eğitim ve eğitim teknolojileri calısmaları tartısılacaktır. Eğitim bilimlerinin tüm uzmanlık alanları ile uzaktan eğitim ve egitim teknolojileri de disiplinler arası calısmalar gerektirdiğinden Kongremiz, diğer alanlarda çalışan meslektaşlarımızın da katkılarına açıktır. Tüm Dünyadaki eğitimcilerin birbirlerini tanıması yanında işbirligi yapabilmeleri de Kongremizin bir başka hedefidir.
Kongremiz, sözlu ya da poster bildiri ile katılımınızın yanı sıra, sizlerin önerileri doğrultusunda düzenlenecek panellerle ve standlarla da katılımınıza açıktır.

Geri