7. Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Kongresi
  
  Bafra / K.K.T.C.
  25-28.KASIM,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Bafra / K.K.T.C.
TARİH   25-28.KASIM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Acil Tıp Uzmanları Derneği
-Trabzon Aile Hekimleri Derneği
-Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu
-Sağlık Bilimleri Üniversitesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Concorde Luxury Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Ethicon Event
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.aciltipkibris.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Acil tıp uzmanlarının ve aile hekimlerinin ortaklaşa düzenlediği “7.Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Kongresi“ ile karşınızdayız. İlkini Gürcistan'ın Batum kentinde, ikincisini ise Ukrayna’nın başkenti Kiev’de, üçüncüsünü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin Girne kentinde, dördüncüsünü Macaristan'ın başkenti Budapeşte' de altıncısını Sırbistan’ın başkenti olan Belgrad’da düzenlediğimiz kongrenin yedincisini, Acil Tıp ve Aile Hekimliği alanındaki yenilikleri paylaşacağımız 7.Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Kongresi'ni 25 - 28 Kasım 2021 tarihleri arasında yine Kıbrıs’ta düzenleyeceğiz.

Kongreye Türkiye'den Acil Tıp Uzmanları Derneği, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı ve Trabzon Aile Hekimleri Derneği destek vermektedir. Kongreye Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Ukrayna, Gürcistan, Macaristan, İspanya, Belgrad Azerbaycan’dan hekimlerin katılmasını bekliyoruz

Bu sene yedincisini düzenleyeceğimiz Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Kongresi ile acil tıp alanındaki yenilikleri ve tecrübelerimizi, aile hekimliği alanındaki gelişmeleri hekimlerle paylaşacağız ve onların da bizlerle paylaşmasına olanak sağlayacağız. Kongre programında ülkeler arasındaki aile hekimliği uygulaması ile acil tıp uygulamalarının tartışılacağı bir kongre, Türkiye-Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti birinci basamak sağlık hizmetleri ve acil sağlık hizmetleri çalıştayı, acil tıp ve aile hekimliği alanında kurslar ve konular yer alacaktır.

Hepinizi, acil tıp hekimlerinin ve aile hekimlerinin yedinci buluşması olan, 25 – 28 Kasım 2021 tarihleri arasında Kıbrıs’ta düzenlenecek olan 7.Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Kongresi’ne davet ediyoruz.

Saygılarımızla

Kongre Başkanları

Prof. Dr. Başar CANDER
Kongre Başkanı

Doç. Dr. Şahin ÇOLAK
Kongre Başkanı


Geri