2. Uluslararası 24 Kasım Başöğretmen Eğitim ve Yenilikçi Bilimler Sempozyumu
  
  Ankara / ONLINE
  23-24.KASIM,2020
     
KATEGORİ  
Eğitim
YER   Ankara / ONLINE
TARİH   23-24.KASIM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İKSAD İktisadi Kalkınma ve Sosyal Araştırmalar Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Radisson Blu Otel / ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.24kasim.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Bilim İnsanları,

21-22 Ağustos 2020 tarihleri arasında İktisadi Kalkınme ve Sosyal Araştırmalar Derneği 2. Uluslararası 24 Kasım Başöğretmen Eğitim ve Yenilikçi Bilimler Sempozyumu, Ankara'da bilimsel etkinliği düzenlenecektir.

Kongremize, Sosyal ve Beşeri Bilimler, Ziraat, Veteriner, Sağlık Bilimleri, Mühendislik ve Matematik, Fen Bilimleri alanında EĞİTİM temalı alanlarında çalışan bilim insanları ve araştırmacıları, özgün akademik çalışmalarla kongremize katkı sağlamaya davet ediyoruz.

Kongremize en az 5 farklı ülkeden davetli bilim insanı katılacak olup uluslararası statüde gerçekleşecektir. Katılımcı akademisyenler, sözlü veya poster sunumu kendileri tercih ederek katılım sağlayacaklardır. Kongrenin dili Türkçe ve Lehçeleri ve İngilizce’dir. Katılımcılar en fazla 3 (üç) bildiri ile kongreye katılabilir ancak sadece iki bildiri sunabilir.

Kongrede sunulan bildirilerin özet metinleri veya tam metinleri yazarın isteğine bağlı olarak elektronik ortamda ISBN’li Kongre Bildiri Kitabında, tam ve özet metin olarak yayınlanacaktır. Katılımcının isteğine bağlı olarak gönderilen bildiri, anlaşmalı uluslararası dergide (derginin şartlarını sağlayarak) makale olarak yayınlanabilecektir.

Sizleri Ankara’da görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar dileriz.


Saygılarımızla….

Geri