2. Hematoloji Eğitim ve Araştırma Kongresi
  
  Antalya / Belek
  20-22.KASIM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   20-22.KASIM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Hematoloji Eğitim ve Araştırma Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Gloria Verde Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   headkongre2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli katılımcılar,

Öncelikle HEAD adına tüm hematoloji camiasına; sağlıkla, huzurla ve mutluluklarla geçireceğimiz güzel bir yıl dileriz.

2019 Kasım ayında başarıyla gerçekleştirdiğimiz “I.Hematoloji Eğitim ve Araştırma Kongresi'ne ilgi ve desteklerinize içtenlikle teşekkür ederiz.

Tarafımıza ulaşan pozitif geribildirimler ve tekrarının gerçekleşmesinin yararı konusunda özellikle sektörden gelen paylaşımlar doğru yolda yürüdüğümüz kanaatini perçinledi. Bu güzel reaksiyonlara istinaden yine etkin ve yoğun bir program ile 20-22 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleşmesini planladığımız “II. Hematoloji Eğitim ve Araştırma Kongresi” hazırlıklarına hiç ara vermeden devam ediyoruz.

Katılımcılarımıza en verimli bilimsel içeriği sunabilmek adına, yönetim kurulumuz ve üyelerimiz ile birlikte kongre programını oluşturmaya başlamış durumdayız. İlk kongremizde özellikle üstünde durduğumuz üzere, beklentimiz hematoloji alanında, bu yıl ve önümüzdeki yıllarda klinik çalışmalara verilen önemin ülkemizde hak ettiği noktaya ulaşmasıdır. Elbette çok merkezli retrospektif ve prospektif klinik çalışma verileri kongremizin bu kapsamda önemli bir parçasını oluşturacaktır.

Bilimsel programımızda olması gerektiği gibi, hızla değişen, gelişen ve bu nedenle hepimizin yakından takip ettiği konularda farklı oturumlar yer alacak, ek olarak Sağlık Bakanlığı’mızın branşımıza özel mevzuatlarını ilk ağızdan dinleme fırsatını da yakalamaya çalışacağız. Bu ve benzeri konuların alternatif pencerelerden ele alınacağı II. Hematoloji Eğitim ve Araştırma Kongresi, değerli bilimsel aktivitelere de ev sahipliği yapacaktır.

Derneğimiz adına camiamıza en iyi temennilerimizi sunarız.

Saygılarımızla,


Prof. Dr. Burhan Turgut Prof.Dr. Düzgün Özatlı

HEAD Başkanı HEAD Genel Sekreteri

Geri