38. Ulusal Çocuk Cerrahisi Kongresi
  11. Ulusal Çocuk Ürolojisi Kongresi
  24. Ulusal Çocuk Cerrahisi Hemşireliği Kongresi
  
  Antalya / Belek
  19-22.KASIM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   19-22.KASIM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Türkiye Çocuk Cerrahisi Derneği
-Pediatrik Üroloji Derneği
-Çocuk Cerrahisi Hemşireliği Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Susesi Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Topkon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.tccd-peduro2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri bu yıl 19-22 Kasım 2020 tarihlerinde Antalya, Belek, Su Sesi Otel’de Türkiye Çocuk Cerrahisi Derneği ile Pediatrik Üroloji Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenecek olan “38. Ulusal Çocuk Cerrahisi Kongresi”, “11. Ulusal Çocuk Ürolojisi Kongresi” ve “24. Ulusal Çocuk Cerrahisi Hemşireliği Kongresi’’ ne davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Her yıl geleneksel olarak ve ayrı ayrı düzenlenmekte olan Çocuk Cerrahisi ve Çocuk Ürolojisi Kongrelerini belirli aralıklarla birlikte düzenleme kararı almış olan Derneklerimiz bu sene Antalya’da yapılacak olan ortak kongrede buluşacak olmanın heyecanını yaşamaktadır. Deneyimlerimizi paylaşmak ve aktarmak, güncel gelişmeleri birlikte gözden geçirmek ve irdelemek için Derneklerimiz güçlerini birleştirerek en genç üyemizden en kıdemlilerine kadar bir arada olmalarını, çalışmalarını, tartışmalarını, öğrenmelerini ve aynı zamanda eğlenmelerini hedeflemiştir. Ayrıca, bu kongrede alışageldiğimiz kalıpların da biraz dışına çıkarak bilimsel olduğu kadar sosyal olarak da doyurucu bir kongre ortamı oluşturmaya çalışıyoruz.

Çocuk Cerrahisine ve Çocuk Ürolojisine gönül vermiş tüm üyelerimizi kongremizde görmek, birlikte olmak, öğrenmek, paylaşmak ve aynı zamanda eğlenmek dileği ile.

Saygılarımızla,

Orkan Ergün
Türkiye Çocuk Cerrahisi Derneği Başkanı

Abdurrahman Önen
Pediatrik Üroloji Derneği Başkanı

Geri