2. Uluslararası Fen, Matematik, Girişimcilik ve Teknoloji Eğitimi Kongresi
 
  2nd International Conference on Science, Mathematics, Entrepreneurship and Technology Education
  Bursa
  19-22.KASIM,2020
     
KATEGORİ  
Eğitim
YER   Bursa
TARİH   19-22.KASIM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Bursa Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi
-OrEgDa
-BilMat

ETKİNLİK MERKEZİ   Uludağ Üniversitesi Mete Cengiz Kültür Merkezi
ORGANİZATÖR KURULUŞ   OrEgDa Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.fmgtegitimikongresi.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Fen, Matematik, Girişimcilik ve Teknoloji Eğitimcileri,

Sizleri, 19-22 Kasım 2020 tarihinde Bursa’da (Bursa Uludağ Üniversitesi Mete Cengiz Kültür Merkezi) düzenlenecek olan 2. Uluslararası Fen, Matematik, Girişimcilik ve Teknoloji Eğitimi Kongresi’nde sizleri ağırlamaktan onur ve mutluluk duyacağız.

Kongremizin ana teması “Bütüncül FMGT okuryazarlığı” olarak belirlenmiştir. Kongremizin amacı, fen, matematik, girişimcilik ve teknoloji eğitimi alanında çalışan bilim insanlarının çalışmalarını ve deneyimlerini paylaşmalarını sağlamaktır. Programda; panellere, çalıştaylara, sözlü bildirilere ve poster sunumlarına yer verilecektir. Uluslararası FMGT Eğitimi Kongresi için daha önce herhangi bir yerde sunulmamış ve/veya yayımlanmamış özgün çalışmalarınızı web adresimiz üzerinden bizlere göndermenizi bekliyoruz.

Kabul edilen bildirilerin özetleri kongre öncesinde “Bildiri Özetleri E-Kitabı" olarak yayımlanacaktır. Kongre sonrasında bildirileriniz, makale biçimine dönüştürmek ve hakem değerlendirme sürecinden geçirmek koşulu ile ya “Bildiriler Tam Metin E-Kitabı”nda yayınlanacak ya da anlaşmalı bazı dergilerin özel sayılarında hakem süreci başlatılacaktır.

19-22 Kasım 2020 tarihlerindeki 2. Uluslararası Fen, Matematik, Girişimcilik ve Teknoloji Eğitimi Kongresi’nde tüm fen, matematik, girişimcilik ve teknoloji eğitimi araştırmacılarını, alanla ilgili öğretmenleri, lisans ve lisansüstü öğrencilerini Bursa’da ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

2. Uluslararası Fen, Matematik, Girişimcilik ve Teknoloji Eğitimi Kongresi, Bursa Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi ev sahipliğinde, OrEgDa ve BilMat işbirliğinde gerçekleştirilmektedir.Saygılarımızla,

Düzenleme Kurulu

Geri