Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği 15. Uluslararası
  Sürekli Eğitim Kongresi
 
 
  15th Annual Congress of the Turkish Small Animal Veterinary Association
  İstanbul
  23-25.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Veteriner ve Hayvancılık
YER   İstanbul
TARİH   23-25.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   WOW İstanbul Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Solo Event
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.khvhdkongre.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sevgili Meslektaşlarımız,

Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği 15. Yıllık Kongresi, 23-25 Ekim 2020 tarihinde, İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Kongremiz, “Bilimin kliniğe yansıması: Küçük Hayvan Hekimliğinde güncellemeler” teması ile birbirinden değerli konuşmacıları Küçük Hayvan Hekimleri ile buluşturmayı ve güncel bilgileri dinamik oturumlarla paylaşmayı hedeflemektedir.

Bu amaçla ulusal ve uluslararası platformda alanımızda çalışan, konularında tanınmış konuşmacıları sizlerle bir araya getireceğiz.

Kongremizde, genç meslektaşlarımız kıdemli araştırmacılar ile bir araya gelerek uygulanabilir ve bilimsel değeri yüksek yeni projeler planlayabilecekleri bir ortam bulacaklardır.

Küçük Hayvan Hekimliğinin her alanından uzman kişilerin güncel bilgiler ile klinik tedavi, tanı ve klinik yönetimlere tutacakları ışıkla hep birlikte aydınlanabilmek, bilgilerimizi, deneyimlerimizi ve sorunlarımızı paylaşmak, birlikte çözüm önerileri bulmak, sosyal paylaşımlarda bulunarak meslektaşlar arası iletişimi güçlendirmek üzere sizlerle bir araya gelmek en büyük dileğimiz.

Mesleki sevgi ve saygılarımızla…

Geri