2. Ulusal Sigara Bırakma Kongresi
  
  Antalya / Belek
  6-8.KASIM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   6-8.KASIM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Bağımlılık Psikiyatrisi Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Xanadu Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Ethicon Event
ETKİNLİK WEB SAYFASI   sigarasizyasam.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

6 – 8 Kasım 2020 tarihlerinde Xanadu Resort Hotel, Antalya’da düzenlenecek olan 2. Ulusal Sigara Bırakma Kongresi’ne sizleri davet etmekten onur duyuyoruz.

Geçtiğimiz yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz ve geleneksel hale getirmek istediğimiz kongremiz; sigarayı bırakmak isteyen hastalarını tedavi etmeye gönül vermiş ve özellikle sigara bırakma polikliniklerinde çalışan hekimlerin ihtiyaçlarını karşılamak için düzenlenmiştir. Bağımlılık Psikiyatrisi Derneği tarafından düzenlenecek olan kongremizde, yıllardır ülkemizde tütün kontrolü ve sigara bırakma hizmetlerinde görev almış profesyonellerle Sigara Bırakma Polikliniklerinde çalışan hekimleri bir araya getirmeyi amaçlıyoruz.

Geleceğimiz ve bizler için önemli bir adım olan ilk kongremizde sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Gelin hep beraber neler yaptığımızı, neler yapabileceğimizi ve hastalarımızın başarısını nasıl artırabileceğimizi konuşurken birbirimizi tanıyalım; iletişimimizi devam ettirmenin yollarını arayalım ve ayrılırken bir sonraki buluşmamızın istek ve heyecanını paylaşalım.

Katılım ve destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Düzenleme Komitesi adına,

Tijen ŞENGEZER

Kongre Başkan

Geri