INCES 2020 Uluslararası Eğitimde Araştırma ve Uygulama Kongresi
 
  International Congress of Research and Practice in Education
  Antalya / Alanya
  29.EKİM-1.KASIM,2020
     
KATEGORİ  
Eğitim
YER   Antalya / Alanya
TARİH   29.EKİM-1.KASIM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Selçuk Üniversitesi
-Alanya HEP Üniversitesi
-Akdeniz Üniversitesi
-Alanya Belediyesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Haydarpasha Palace Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   İncimiz Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   eauk2020.incescongress.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Saygıdeğer Bilim İnsanları

29 Ekim-01 Kasım 2020 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz INCES Eğitimde Araştırma ve Uygulama Kongresinde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Kongremizin amacı, bilimsel çalışma, uygulama ve deneyimleri paylaşmak, çalışan bilim insanlarını bir araya getirerek, bilimsel ve sosyal etkileşimi sağlamak, bilim insanları arasında iş birliğini geliştirmek, yeni bakış açıları ve çalışma alanlarının oluşmasına katkı sağlamaktır.

Kongremiz Selçuk Üniversitesi, Alanya HEP Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi ve Alanya Belediyesi iş birliği ile Alanya'da gerçekleştirilecektir. Kongremiz akademik teşvik ve doçentlik başvuru kriterlerini sağlamaktadır.

Kongrede sunulan bildirilerin özetleri, e-kitap olarak kongrede sunulan bildirilerin tam metinleri ise isteğe bağlı olarak tam metinlerin basıldığı kongre bildiri kitabında ya da editörlü e-kitap bölümü olarak yayınlanacaktır.

INCES Eğitimde Araştırma ve Uygulama Kongresinde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar dileriz.

Saygılarımızla.
Kongre Düzenleme Kurulu

Geri