8. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi
  
  Antalya / Kemer
  14-18.KASIM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Kemer
TARİH   14-18.KASIM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Tıbbi Onkoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Rixos Sungate Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Serenas Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://tibbionkoloji2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım;

En sonuncusunu 21-25 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz 7. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi sonrasında kanser hastalarının tedavisi alanında pek çok değişiklikler oldu.

Biz de kanser hastalığı tedavisinin hasta odaklı olarak gerçekleştirilmesi yolunda oluşan bu yeni bilgileri 8. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi sırasında konferanslar, paneller, multidisipliner onkoloji toplantıları, sözlü ve poster bildiri oturumları ile sizlerle paylaşmayı planlıyoruz.

Bu kongrede yurt dışından kendi alanlarında uzmanlaşmış davetlilerimizin de katkısıyla bilgi paylaşımını en üst düzeyde gerçekleştireceğimizi düşünüyoruz.

Doktorlar yanında klinik eczacılar, hemşireler, diyetisyenler, psikologlar, sosyal destek uzmanları ve hastalarımızda bu kongrede bizimle beraber olacaklar ve hep beraber kanser hastalarının tedavisinde daha iyiye, daha mükemmele ulaşmanın yollarını arayacağız.

Türk Tıbbi Onkoloji Derneği Yönetim Kurulu ve Kongre Bilimsel Kurulu adına siz değerli meslektaşlarımı 14-18 Kasım 2020 tarihleri arasında yapılacak 8. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi’ne davet ediyorum.

Bilginizi ve katılımınızı rica ederim.

Saygılarımla

Dr. N. Serdar TURHAL

Geri