8. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi
  
  Antalya / Belek
  3-7.KASIM,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   3-7.KASIM.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Tıbbi Onkoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Kaya Palazzo Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Serenas Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://tibbionkoloji2021.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım;

En sonuncusunu 21 –25 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz 7. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi sonrasında kanser hastalarının tedavisi alanında pek çok değişiklikler oldu.

Bizde kanser hastalığı tedavisininhasta odaklı olarak gerçekleştirilmesiyolunda oluşan bu yeni bilgileri 8. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi sırasında konferanslar, paneller, multi disipliner onkoloji toplantıları, sözlü ve poster bildiri oturumları ile sizlerle paylaşmayı planlıyoruz.

Bu kongredeyurt dışından kendi alanlarında uzmanlaşmış davetlilerimizin de katkısıyla bilgipaylaşımınıen üst düzeyde gerçekleştireceğimizi düşünüyoruz.

Doktorlar yanında klinik eczacılar, hemşireler, diyetisyenler, psikologlar, sosyal destek uzmanları ve hastalarımızda bu kongrede bizimle beraber olacaklar ve hep beraber kanser hastalarının tedavisinde daha iyiye, daha mükemmele ulaşmanın yollarını arayacağız.

Türk Tıbbi Onkoloji Derneği Yönetim Kurulu ve Kongre Bilimsel Kurulu adına siz değerli meslektaşlarımı 3-7 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılacak 8. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi’ne davet ediyorum.

Bilginizi ve katılımınızı rica ederim.

Saygılarımla

Dr. Serdar TURHAL

Geri