ICHUS 2020 3. Uluslararası İnsan Çalışmaları Kongresi
  
  Ankara
  13-15.KASIM,2020
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   Ankara
TARİH   13-15.KASIM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çeşitli Üniversite ve Dernekler
ETKİNLİK MERKEZİ   Milli Kütüphane
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://ichus.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım ve Konuklar;

Sizleri; 13-15 Kasım 2020, Türkiye, Ankara, Milli Kütüphanede düzenlenecek olan 3.Uluslararası İnsan Çalışmaları Kongresi’ne (ICHUS-2020) davet etmekten mutluluk ve onur duyarız.

ICHUS-2020 uluslararası akademik bir kongredir ve sosyal bilimlerin alanlarını kapsar. ICHUS-2020’un misyonu araştırmacıların, akademisyenlerin yanı sıra dünyanın her yerinden diğer profesyonellerin araştırma sonuçlarını Sosyal Bilimler’de sunmaları için bir platform oluşturmaktır. Bu kongre aynı zamanda katılımcıların yeni fikirleri, uzmanlık ve deneyimlerini paylaşma, iş veya araştırma ilişkileri kurma ve gelecekteki işbirliği için ortak bulma konusunda fırsatlar sunmaktadır. Kongremiz aynı zamanda genç araştırmacıların, araştırmalarını sunmalarını, diğer genç araştırmacıların uluslararası topluluklarla iletişim kurmalarını ve konferans sırasında başarılı ve kıdemli araştırmacıların fikirlerini ve tavsiyelerini almalarını sağlamaktır.

ICHUS-2020’un dilleri İngilizce ve Türkçe’dir .

Kongrede kabul edilen ve sunulan bildirilerin tamamı özet bildiri kitapçığında, hakemlik sürecinden geçtikten sonra tercihe göre ISBN’li tam metinler kitabında yayınlanacaktır.

Ayrıca tam metinler Uluslararası yayınevi (Akademik Teşvik ve Doçentlik Başvurularında Uluslararası Yayınevi olarak kabul edilmektedir) tarafından bir veya birden fazla uluslararası editörlü e-kitapta kitap bölümü olarak, hakemlik sürecinden geçtikten sonra editörün kararına göre, kongreden hemen sonraki 3 hafta içerisinde basılacaktır.

Kasım ayında Ankara’da buluşmak dileğiyle.

ICHUS Organizasyon Komitesi

Geri