20. Uluslararası Katılımlı Yoğun Bakım E-Kongresi
  
  ONLINE
  11-15.KASIM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   11-15.KASIM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Yoğun Bakım Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Plaza PCO
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.yogunbakim.org.tr/ulusalkongre2020/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Saygıdeğer hocalarım, değerli meslektaşlarım,

İçinde bulunduğumuz ve yoğun bakımcılar olarak da en ön saflarda mücadele ettiğimiz COVID-19 Pandemisi nedeniyle, bu yıl ertelediğimiz ulusal kongremizi E-Kongre olarak 11-15 Kasım 2020 tarihlerinde düzenleyeceğiz.

Ülkemizde bilimsel arenadaki ilk E-Sempozyumu 26-28 Haziran 2020 tarihlerinde 1000’e yakın katılım ve büyük bir başarı ile tamamlayan ve bu alanda tüm diğer uzmanlık derneklerine örnek olan Türk Yoğun Bakım Derneği E-kongresini de çok yüksek bir katılım ve başarı ile gerçekleştirmek üzere hazırlıklarına devam etmektedir.


Sene başında belirlediğimiz “Derinlemesine Bilim” mottomuzu aynen devam ettirmek adına bilimsel programımızı bu mottoya yakışır şekilde hazırlamaktayız. Kongremizin bilimsel düzeyini en yükseğe çıkarmak için uluslararası ve ulusal otörlerin seçiminde eşik değeri yukarıda tutarak konuşmacı sayısında ve salon sayısında ciddi tasarruflara gittik.

Kongremize özel olarak hazırlanan E-Kongre altyapısı sayesinde fiziksel kongrelerimizdeki tüm bilimsel ortamı sizlere sağlamaya çalışmanın yanı sıra, katılımcılar ile endüstriyi Sanal Stand alanımızdaki görüşme odalarında bir araya getirme olanağı sağlayacağız. İki salonda devam edecek olan toplantılar ve sözlü sunular ile birlikte, E-Poster uygulaması, sözlü sunu yarışmaları gibi olmazsa olmazlarımız da E-Kongremizde yer alacaktır.

Önümüzdeki yıl itibariyle sizlerle yanyana olacağımız, bilimsel paylaşım ortamının yanı sıra, sosyal anlamda da bütünleşeceğimiz, dostluk ve sevginin pekişeceği, hasretlerin giderileceği kongre ve sempozyumlarımızın hayalini elden bırakmadan;

Sizlere en içten sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Prof.Dr. İsmail CİNEL
TYBD Başkanı

Geri