Uluslararası Katılımlı 2020 Türk Romatoloji E-Kongresi
 
  Turkish Rheumatology Congress 2020
  ONLINE
  13-15.KASIM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   13-15.KASIM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   GenX Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.turkrom2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli meslektaşlarımız,

Aralık 2019 tarihinde Çin’de ortaya çıkan COVID-19 enfeksiyonu Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi ilan edilmesi ile yaşanan olağanüstü ve yeni normal dönemleri ile birlikte ülkemizin Sağlık Otoriteleri tarafından ön görülen önlemler kapsamında web tabanlı programlarla toplantı, konferans ve uzaktan eğitim faaliyetleri bu yıl mesleki hayatımızın önemli bir parçası olmaya devam edecektir.

Siz değerli meslektaşlarımızdan da gelen talepler doğrultusunda yönetim kurulumuzu 13-15 Kasım 2020 tarihleri arasındaki kongremizi çevrimiçi (E-Kongre) olarak düzenleme kararı almıştır. Dolayısıyla önceden duyurduğumuz bilimsel programımız yeniden gözden geçirildi. Güncel programımızda gerçek hayatta karşılaşılan ve ihtiyaç duyulan en zorlu konuları da kapsamaktadır. Tüm oturumlarda yine aktif katılabileceksiniz.

Gerekli tüm donanımları kullanarak fiziki bir kongreye benzer yapıda kongremizi gerçekleştireceğiz. Sizlerle dinamik, bilimsel gücü yüksek, monotonluktan uzak, aydınlık bir kongrede buluşmayı diliyoruz.

Saygılarımızla,


Dr. Hatice Bodur
Kongre Eş Başkanı

Dr. Şebnem Ataman
Kongre Eş Başkanı

Geri