17. Ulusal ve 2. Uluslararası Jinekolojik Onkoloji Kongresi
 
 
  17th National and 2nd International Gynecologic Oncology Congress
  Antalya / Belek
  11-15.KASIM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   11-15.KASIM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Jinekolojik Onkoloji Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Limak Atlantis Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Figür Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.jinekolojikonkoloji2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

İkinci Uluslararası ve 17. Ulusal Jinekolojik Onkoloji Kongresi’ni 11-15 Kasım 2020’de Antalya’da sizlerin destek ve katkıları ile gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Seksen üç milyonu aşan nüfusumuz içerisinde camiamız her geçen gün güçlenmekte ve Türkiye kadın sağlığına katkıda bulunmaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından jinekolojik onkolojinin bir bilim dalı olarak tanımlanmasından sonra, ülkemizde jinekolojik onkolog sayısı 250’nin üzerine çıkmıştır. Bu durum bizi daha da güçlendirmiş ve aynı zamanda camiamıza önemli sorumluluklar yüklemiştir. Bu sorumluluğun en önemlilerinden biri, dayanışma içinde çalışarak bilgi birikim ve deneyimlerimizi en üst düzeyde tutmaktır.

Derneğimizin temel amaçlarından biri meslektaşlarımıza bilgi ve deneyimlerini aktaracak tartışma ortamları hazırlamaktır. İki yılda bir yapılan kongremiz bu ortamların en önemli alanıdır. Kongremizin verimli geçmesi için tüm meslektaşlarımızın katkılarının büyük önemi vardır.

Kongremizde seçili konular geniş gruplu paneller ile tartışılacak ve bu tartışmalara uluslararası konuşmacıların katılımı sağlanacaktır. Ayrıca ana konular içinde klinik çalışmalara ve cerrahi uygulamalara yer verilecek ve tüm meslektaşlarımız çalışma ve uygulamalarını sunma imkanı bulacaktır. İlave olarak genç jinekolog onkologlar platformunda paneller düzenlenecek ve seçilmiş konular ile birlikte mesleki uygulama zorlukları tartışılacaktır.

Farklı, geniş katılımlı ve verimli bir kongrede buluşmak dileği ile...

Saygılarımla,
Türk Jinekolojik Onkoloji Derneği adına
Dr. Fuat Demirkıran

Geri