10. Uyku Teknisyenliği Kursu & 11. Uyku Bozuklukları Kursu
 
  
  ONLINE
  12-13.ARALIK,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   12-13.ARALIK.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Uyku Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   ConMark PCO
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.uykuder2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Üyelerimiz, Meslektaşlarımız

Bu yıl tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan olağanüstü pandemi günleri sonucu, her yıl yaptığımız UYKUDER sertifika kurslarımızı sizin sağlığınız önceliğimiz olduğundan, dijital platformda gerçekleştirmeyi uygun bulduk.

Uyku Bozuklukları Hekim Kursu’nun 11. sini ve Uyku Teknisyenliği Kursu’nun 10. sunu bu yıl 12-13 Aralık 2020 tarihlerinde bilgisayarlarımızın başında gerçekleştireceğiz.

Derneğimizin tüm bilimsel aktivitelerinde olduğu gibi bu kursumuzu da Uykuder bünyesinde yer alan Çalışma Grupları ve Uykuder Okulu’nun ortak çalışmalarıyla şekillendirdik. Uykuder’in önemli önceliklerinden olan, Uyku Tıbbına multidisipliner yaklaşımı yine ön planda tutmaya çalıştık. Uyku Tıbbına gönül vermiş, deneyimli, çok farklı alanlarda uzmanlaşmış akademisyenlerin katılımı ile kurslarımız online olarak gerçekleşecektir. Bilimsel programımızda günlük hayatta Uyku Tıbbı pratiğine yardımcı ve destek olacak polisomnografi ve PAP cihazları tanıtımı ile ilgili sempozyumlar yer alacaktır. Ayrıca pandemi nedeni ile uyku laboratuvarlarında yaşanan sorunlar, alınacak tedbirler ve düzenlemeler ile ilgili Pazar oturumu hazırladık.

Uyku Tıbbına yeni adım atan meslektaşlarımız için ‘Sertifika Programı’mızın teorik ayağı olan ‘Uyku Bozuklukları ve Teknisyen Kursları’ mızın sınavını bir hafta sonra 20 Aralık Pazar günü yine online olarak yapacağız. Tüm oturumlar kayıt yaptıran kursiyerlerimiz için web sitemizde sınav tarihine kadar açık olacaktır, bu şekilde sertifika sınavına rahat ve kolay hazırlanma imkanı sunmuş olacağız. Son derece doyurucu bir program ile teorik bilgileri edinen meslektaşlarımız Derneğimiz tarafından akredite edilen bir merkezde 1 aylık pratik eğitim sonrası Uyku Sertifikası almaya hak kazanacaklardır. Uyku laboratuvarlarının vazgeçilmez öğeleri olan değerli uyku Teknisyenleri için bilgilerini güncelleme ve sertifikası olmayan teknisyenlerimiz içinde sertifika alma imkanı sunulacaktır. Kurs sonrası başarılı olan kursiyerler, teorik eğitim sonrası 1 aylık pratik eğitim ile teknisyen sertifikası almaya hak kazanacaklardır.

En içten Sevgi ve Saygılarımızla,

Prof. Dr. Bülent Çiftçi
Dernek Başkanı


Prof. Dr. Duygu Özol
Kurs Başkanı

Geri