ISPESCONGRESS 2020 3. Uluslararası Beden Eğitimi, Spor, Rekreasyon ve
  Dans Kongresi
 
 
  3rd Physical Education, Sport, Recreation and Dance Congress
  ONLINE
  13-14.HAZİRAN,2020
     
KATEGORİ  
Spor
YER   ONLINE
TARİH   13-14.HAZİRAN.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İstanbul Aydın Üniversitesi
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.ispescongress.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli İspescongress2020 katılımcıları;

13-15 Mart 2020 tarihleri arasında İstanbul Aydın Üniversitesinde gerçekleştirmeyi planladığımız III. Uluslararası Beden Eğitimi, Spor, Rekreasyon ve Dans Kongresi; Koronavirüs (Covid-19) Hakkında Sağlık Bakanlığının ve Yüksek Öğretim Kurulunun 06 Mart 2020 tarihinde yayınlamış olduğu tedbirler ve öneriler ile İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlüğünün “Yeni Coronavirüs Enfeksiyonu Çalışma ve Koordinasyon Grubu” nun konu ile ilgili almış olduğu kararlar doğrultusunda; İspescongress2020 Kongre Düzenleme Kurulu tarafından bir sonraki duyuruya kadar ertelenmişti.

Yüksek Öğretim Kurumu’nun 06 Mart 2020 tarihli Uluslararası Katılımlı Toplantılar ile ilgili “Ülkemizde yapılacak olan yurtdışı katılımlı toplantılarla ilgili olarak salgının yoğun olduğu ülkelerden yüksek sayıda katılım bekleniyorsa planlanan toplantının ertelenmesi, on-line toplantı olanaklarının değerlendirmeye alınması” kararı çererçevesinde; link

İspescongress2020 Kongre Düzenleme Kurulu tarafından alınan karar ile;

13-14 Haziran 2020 Virtual-Online olarak düzenlenecektir.

Sözlü ve Poster bildiriler, önceden kaydedilmiş video (MP4) formatında sunulacaktır

Katılımcılar Bildirilerini 01-12 Haziran 2020 Tarhileri arasında sisteme yükleyebileceklerdir.

Kongreye kayıt yapan bildirileri kabul edilen katılımcılar sisteme kullanıcı bilgilerini kullanarak Giriş yaparak videolarını yükleyebiceklerdir.

Kongreye Kayıt Yapıp Bildiri Göndermeyenler ilgili tarihleri içerisinde önce bildiri özetlerini gönderip kabul aldıktan sonra videolarını yükleyeceklerdir.

Bildiri Sunumları Kabul aldıktan sonra kayıt edilen sunumlar Kongre Web Sayfasında https://www.ispescongress.com ve akademiktv.com da yayınlancaktır.

Kongre bitiminde katılım belgeleri dijital olarak tarafınıza iletilecektir.

Geri