TIPTEKNO’20 Tıp Teknolojileri Kongresi (Uluslararası Katılımlı)
  2020 Medical Technologies Congress
  ONLINE
  5-6.KASIM,2020
     
KATEGORİ  
Teknoloji
YER   ONLINE
TARİH   5-6.KASIM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Biyomedikal ve Klinik Mühendisliği Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Bros Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.tiptekno.net/2020/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli hocalarım, kıymetli meslektaşlarım,

Biyomedikal ve Klinik Mühendisliği Derneği koordinatörlüğünde ve IEEE Türkiye EMB Kolu teknik desteği ile 5-7 Kasım 2020 tarihlerinde Antalya’da düzenlenmesi planlanan TIPTEKO’20 Kongresinin; ülkemizi ve tüm dünyayı etkileyen COVID-19 Pandemisi verilerinin son günlerde artarak devam etmesi nedeni ile, Online Kongre formatında ve uluslararası katılımlı olacak şekilde 5-6 Kasım 2020 tarihleri arasında yapılmasına karar verilmiştir. Bu değişiklik hepimizin sağlıklı günlere daha çabuk kavuşabilmesi adına zorunlu hale gelmiştir. Bildiri gönderim tarihimiz bu doğrultuda 15 Eylül 2020 tarihine kadar uzatılmıştır.

Fiziksel olarak bir araya gelemeyecek olmak bizi üzse de kongre içeriğinden taviz vermeyi düşünmüyoruz. Online Kongremizde özel tasarım kongre programı sayesinde sözlü ve poster bildiri sahipleri canlı bir şekilde bildirilerini sunabilecek, tüm yerli ve yabancı davetlilerimizin eşsiz bilgi birikimlerinden faydalanacaklardır. Kongre bitiminde, bildiri kitabı online olarak websitesinde yayınlanacak ve katılımcılara kongre katılım sertifikaları e-mail olarak pdf formatında iletilecektir. Ayırca sunulan bildiriler, IEEE Xplore da indekslenmek ve yayınlanmak üzere gönderilecektir.

Her yıl gerçekleştirilen TIPTEKNO Kongrelerinde Biyomedikal ve Klinik Mühendisliği alanlarında değerli çalışmalar yaparak bilim dünyasına önemli katkılar sağlayan meslektaşlarımızı, öğrencilerimizi bir araya getirerek proje-işbirlikleri platformunun oluşturulması amacıyla; meslektaşlarımızın akademik çalışmalarının sektörel paydaşlarımızın dikkatine sunulması ve fikir alışverişi fırsatları yaratılması hedeflenmektedir.

Verimli bir kongre için sizleri bilgisayarlarınızın başında Biyomedikal araştırma camiası ile buluşmaya davet ediyoruz.
Daha güzel günlerde sağlıkla buluşmak dileğiyle,

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Aydın Akan
TIPTEKNO’20 Düzenleme Kurulu Adına

Geri