10. Ulusal Alzheimer Kongresi
  
  ONLINE
  5-8.KASIM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   5-8.KASIM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Alzheimer Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   K2 Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.alzheimerkongresi2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sevgili Meslektaşlarımız,

2020'de Ulusal Alzheimer Kongresi'nin 10. yılına giriyoruz. On yıl önce başlattığımız bu girişim ile her yıl bir araya gelip alandaki gelişmeleri gözden geçirme, ülkemizde yapılan ve yapılması gerekenleri birlikte tartışma olanağı buluyoruz. Bu yıl da bunları gerçekleştirmek için sizleri aramıza katılmaya davet ediyoruz. Sizlere hem Alzheimer hastalığı ve diğer demans hastalıklarında oluşan son gelişmeleri hem de klinik pratiğinizde yararlı olacak bilgileri aktarmaya çalışan bir program hazırladık. Her yıl olduğu gibi bu yıl da hastalığın tüm yansımalarını multi-disipliner olarak, psikiyatrik ve geriyatrik boyutlar da dahil olmak üzere, ele alıyor olacağız. Günlük pratiğe yönelik düzenlenmiş interaktif paneller ile uzmanların deneyimlerini tüm meslektaşlarımıza aktarabilmesini amaçlıyoruz. Alana ilgi duyan, bu konuda bilgisini ilerletmek isteyen meslektaşlarımız için düzenlediğimiz Davranış Nörolojisi Temel Kursu programın bir başka yönünü içeriyor.

COVID-19 pandemisinin devam etmesi nedeniyle Kongre’miz 05 – 08 Kasım 2020 tarihleri arasında sanal olarak yapılacaktır. Sizlerin ve yakınlarınızın sağlığı ve esenliği birincil önceliğimizdir.

Sizlerle, kongremiz için bir arada olmayı ve ilk kez deneyimleyeceğimiz sanal kongre tecrübesini birlikte keşfetmeyi umuyoruz.

Yan yana gelebileceğimiz güzel günleri umut ederek yüz yüze kongremizi 2021 sonbaharında gerçekleştireceğimizi bu vesile ile ayrıca bildirmek isteriz.

Prof. Dr. Murat Emre
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Haşmet Hanağası
Türkiye Alzheimer Derneği Başkanı

Geri