UBAK 2020 8. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi
 
 
  8th International Scientific Research Congress
  ONLINE
  22-23.AĞUSTOS,2020
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   ONLINE
TARİH   22-23.AĞUSTOS.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Hitit Üniversitesi
-Boğazkale Kaymakamlığı

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.ubaksymposium.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Araştırmacılar,

Daha önce Kemer, Mardin, Nevşehir, Yalova, Bandırma, Şanlıurfa ve Ankara’da yaptığımız kongrelerin devamı olan 8. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi - Sosyal ve Eğitim Bilimleri – (UBAK), sizlerin destekleriyle 22 - 23 Ağustos 2020 tarihleri arasında ONLİNE yapılacaktır.

Daha önce kongreyi, tarihte önemli bir medeniyete ev sahipliği yapan Çorum’un Hattuşa / Boğazkale ilçesinde yapacağımızı duyurmuştuk. Fakat uzun bir süredir dünyayı etkisi altın alan COVİD-19 pandemisinin yaz aylarında da belli bir düzeyde etkisini devam ettirmesi sebebiyle, katılımcıların herhangi bir risk altın girmemesi için, kongreyi ONLİNE olarak yapmayı planlamış bulunuyoruz. Fakat bölgenin tanııtımına ve kültürel zenginliğine katkı yapmak için, kongreyi yine ONLİNE olarak buradan yönetmeyi planlıyoruz.

Katılımcılar 8. UBAK Kongresine, sözlü bildiri, poster sunum ve eser ile karma sergiye katılım sağlayabilirler. Kongre ONLİNE olarak yapaılacaktır. Fakat farklı sebeplerle online sunuma katılamayan katılımcılar, sunumlarını VİDEO KONFERANS veya SKYPE ile yapma imkanına da sahip olacaklardır.

Kongrede Eğitim, Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimlerin tüm alt dallarında sözlü sunum ve poster sunum yapılabilir. Kongre sonunda ISBN numaralı Kongre Özet Kitabı, ISBN numaralı Kongre Bildiri tam Metin Kitabı ve arzu eden katılımcılara yönelik Uluslararası statüye sahip olan Berikan yayınevinde Kitap Bölümü yayınlanabilecektir.

8. UBAK kongresi, Akademik Teşvik hariç, tüm akademik yükseltmelere uygun olarak yapılmaktadır.

Sizleri, 22–23 Ağustos 2020 tarihleri arasında yapılacak olan 8. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi - Sosyal ve Eğitim Bilimleri – (UBAK)’ne davet ediyoruz.

Geri