UTSAK 2020 4. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi
 
 
  4rd International Medicine and Health Sciences Researches Congress
  ONLINE
  22-23.AĞUSTOS,2020
     
KATEGORİ  
Sağlık
YER   ONLINE
TARİH   22-23.AĞUSTOS.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Hitit Üniversitesi
-Boğazkale Kaymakamlığı

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.utsakcongress.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Araştırmacılar,

Daha önce Yalova, Bandırma, Şanlıurfa ve Ankara’da yaptımız kongrelerin devamı olan 4. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi (UTSAK), sizlerin destekleriyle 22 - 23 Ağustos 2020 tarihleri arasında ONLİNE olarak yapılacaktır.

Daha önce kongreyi, tarihte önemli bir medeniyete ev sahipliği yapmış olan Çorum’un Hattuşa / Boğazkale ilçesinde yapacağımızı duyurmuştuk. Fakat uzun bir süredir dünyayı etkisi altın alan COVİD-19 pandemisinin yaz aylarında da belli bir düzeyde etkisini devam ettirmesi sebebiyle, katılımcıların herhangi bir risk altın girmemesi için, kongreyi ONLİNE olarak yapmayı planlamış bulunuyoruz. Fakat bölgenin tanııtıma ve kültürel zenginliğine katkı için, kongreyi yine ONLİNE olarak buradan yönetmeyi planlıyoruz.

Katılımcılar 4. UTSAK Kongresine, sözlü bildiri ve poster sunum katılım sağlayabilirler. Kongre ONLİNE olarak yapaılacaktır. Fakat farklı sebeplerle online sunuma katılamayan katılımcılar, sunumlarını VİDEO KONFERANS veya SKYPE ile yapma imkanına da sahip olacaklardır.

Kongrede Tıp ve Sağlık Bilimlerinin tüm alt dallarında tebliğ müracaatı yapılabilir. Kongre sonunda ISBN numaralı Özet Kitabı ve ISBN numaralı Bildiri Tam Metin Kitabı yayınlanacaktır.

COVİD-19 salgın hastalığı vesilesiyle “Salgın Hastalıklar” ile ilgili sunulan tebliğler ayrı kitap olarak yayınlanacaktır.

4. UTSAK kongresi, Akademik Teşvik hariç, tüm akademik yükseltmelere uygun olarak yapılmaktadır.

Sizleri, 22–23 Ağustos 2020 tarihleri arasında yapılacak olan 4. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi (UTSAK)’ne davet ediyoruz.

Geri