TKD2020DİJİTAL Uluslararası Katılımlı 36. Türk Kardiyoloji Kongresi
  
  ONLINE
  3-6.ARALIK,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   3-6.ARALIK.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Kardiyoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Invictus Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.tkd.org.tr/2020kongre/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Öncelikle sağlık, sosyal, eğitim, ekonomi alanlarında tüm dünya ülkelerini ve ülkemizi son derece olumsuz etkilemiş olan Covid-19 pandemisi ile ilgili yaraların sarılması, sosyal ve ekonomik etkilerinin en az zarar ile atlatılmasını diliyoruz.

Ülkemizin bu zor koşulları en iyi şekilde yöneteceği düşüncesindeyiz. Bu koşullar altında “36. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi” ni 57. Kuruluş yılına yakışır bir seviyede “3-6 Aralık 2020” tarihleri arasında “Dijital Ortamda” gerçekleştirmeyi planladık. Ayrıca kongre ile eşgüdümlü olarak çeşitli eğitim programları ve etkinlikler düzenlemeye de devam ediyoruz. Sizleri zengin içerikli “TKD2020DİJİTAL” 36. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi’ne davet ediyoruz.

Hem katılımcı sayısı hem yüksek kalitedeki bilimsel içeriği ile ulusal ve uluslararası düzeyde önde gelen bilimsel kongrelerden biri olan ulusal kongremizin zengin içeriğini tüm katılımcılarımıza hitap edecek geniş bir yelpazede doyurucu bir bilimsel program ile sunmayı planlamaktadır.

Kongremizi kardiyoloji alanında bölgenin lider toplantıları yapma hedefimiz devam etmektedir.

Saygılarımızla,

Türk Kardiyoloji Derneği
Yönetim Kurulu

Geri