13. Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongresi
  13th International Congress of Medical Hypnosis
  İstanbul
  22-25.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   22-25.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Tıbbi Hipnoz Derneği
-Avrupa Hipnoz Derneği
-İstanbul Medipol Üniversitesi

ETKİNLİK MERKEZİ   İstanbul Medipol Üniversitesi Kavacık Güney Kampüsü

ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.tibbihipnozkongresi.org.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sevgili meslektaşlarım,

Tıbbi Hipnoz Derneği (THD), Avrupa Hipnoz Derneği (ESH) ve İstanbul Medipol Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilecek olan “13. Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongresi” için sizi İstanbul’a davet ediyor.
Kongremiz, ESH BOD üyelerinin davetli konuşmacılar olarak varlığı ile desteklenmektedir. ESH tarafından hipnozun bilgi ve deneyimini uluslararası bir boyutta paylaşmak ve geliştirmek için ortak bir platform oluşturması için teşvik etmekten mutluluk duyuyoruz. Bu aynı zamanda bize hipnozun uluslararası bir kitleye uygulanması ve eğitimi konusunda ulusal olarak yapılan yasal ve akademik gelişmeleri sunma şansı da vermektedir. Tüm ESH BOD üyeleri kongremiz sırasında konferanslar ve çalıştaylar sunacak. Ayrıca, diğer birçok uluslararası ve ulusal konuşmacı, kongrenin akademik ve profesyonel içeriğini ve ağını zenginleştirecektir. Kongremize ESH tarafından Kredi Puanı verilmektedir. Ayrıca, tüm Avrupa Hipnoz Sertifikası (ECH) sahipleri kongre kayıt ücreti ödemeden kongremize kayıt yaptırabilirler. Kongremizde mevcut tüm ECH sahiplerini görmekten gerçekten mutlu oluruz.

Kısa süre içinde Kongre Programı yayınlanacaktır. Kongre katılım ücretleri avantajlı fiyat döneminde 2019 ile aynı olacaktır. Ödemeler ve kayıtlar Ağustos 2020’de başlayacaktır. Ancak avantajlı fiyattan faydalanmak icin, aşağıdaki formu doldurarak ağustostan önce ön kayıt yapmanız gerekmektedir.

Covid Pandemisi nedeniyle Kongre Ödemeleri Ağustos 2020’den sonra yapılabilir.
Sizi İstanbul Medipol Üniversitesi, Kavacık Güney Kampüsü’nde ağırlamayı ve Ekim ayında İstanbul’un güzelliğinin tadını çıkarmayı dört gözle bekliyoruz.


Dr. Ali Özden Öztürk
Kongre Başkanı
Tıbbi Hipnoz Derneği (THD) Başkanı
ESH Yönetim Kurulu (BOD) Üyesi
ESH Avrupa Eğitim Programları Komitesi (CEPE) Başkanı
Avrupa Hipnoz Derneği Sertifikası (ESHC) Sahibi

Geri