SOLUNUM 2020 TÜSAD Uluslararası Katılımlı 42. Yıllık Kongresi
  
  İzmir / Çeşme
  24-27.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İzmir / Çeşme
TARİH   24-27.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Sheraton Çeşme Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   K2 Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.solunum.org.tr/solunum2020/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,


50. Yılını kutlayan ve alanının en köklü derneği olan Türkiye Solunum Araştırmaları Derneğinin kongresi olan SOLUNUM 2020’yi hazırlıyor olmanın mutluluk ve heyecanı içindeyiz.

Her yıl birbirinden başarılı kongrelere imza atan ve çıtayı hep yükselten derneğimizin 42. Yıllık Kongresi, SOLUNUM 2020’nin, 24-27 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilmesini planladık. Sizlerin talepleri doğrultusunda, bu yıl yuvaya dönüyoruz ve kongremizi Sheraton Çeşme Otel’de gerçekleştireceğiz.

Yarım asırlık bir geçmişe sahip olan TÜSAD her geçen gün yeni meslektaşlarımızın aramıza katılmasıyla birlikte güçlenmekte. Bir nefesle başladığımız bu yolculukta “50 yıl tükenmeyen nefesle” bugünlere geldik. İlk günkü heyecan, zaman içinde elde ettiğimiz birikim ve en önemlisi sizlerin desteği ile her gün daha da güçlenerek büyümekteyiz. Sadece büyümekle kalmayıp yeni gelişimlere ayak uydurarak yenilikçi bir vizyonla genç nesilleri destekleyerek geleceğe yürümekteyiz.

Sizlerden gelen anket yanıtları doğrultusunda, çalışma grupları ve koordinasyon kurullarımız ile birlikte çalışarak bilimsel programımızı hazırlamaya başladık. Her sene olduğu gibi birbirinden ilginç, pratik uygulamaların ağırlıklı olduğu kurslarla başlayacak olan kongremizin programının her kesimden üyelerimizin hem akademik hem de pratik hayattaki gereksinimlerine cevap verecek nitelikte olmasını hedefliyoruz. Kongremize gönderilen sözlü ve poster bildirileri kongre boyunca hep birlikte tartışacak ve jüri tarafından seçilecek bilimsel çalışmaları ödüllendireceğiz.

Kongremizde doyurucu bilimsel programın yanı sıra, hep birlikte tartışacağımız güncel sosyal konulara ve dostlarımızla güzel ya da iyi vakit geçireceğimiz sosyal programa da yer vereceğiz.

24-27 Ekim 2020 tarihleri arasında yapılacak olan 42. Yıllık Kongremiz SOLUNUM 2020’de birlikte paylaşmanın ve birlikte büyümenin gurur ve mutluluğunu yaşamak için alanımıza emek veren herkesi bekliyoruz.


Saygılarımızla,


Sinem Nedime Sökücü
Bilimsel Komite Başkanı

Mukadder Çalıkoğlu
Kongre Başkanı

Ülkü Yılmaz
TÜSAD Başkanı

Geri