TND 3. Nöromusküler Hastalıklar Kongresi
  
  Antalya / Belek
  23-25.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   23-25.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Nöroloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Papillon Ayscha Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Flap Tour
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.noromuskuler.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sayın Meslektaşlarımız,


Türk Nöroloji Derneği Nöromusküler Hastalıklar Çalışma Grubu tarafından düzenlenen ve 23-25 Ekim 2020 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşecek olan TND III. Nöromusküler Hastalıklar Kongresi'ne sizleri davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Türk Nöroloji Derneği desteği ile 2017 yılı sonunda başladığımız, üyelerimizle farklı disiplinlerden bilim insanlarını bir araya getirdiğimiz, nöromusküler hastalıkların tamamını içeren konuları tartıştığımız, çok başarılı geçen ilk 2 kongreden sonra Nisan 2020'de üçüncü kongremizi yapacağız. Bu kongrede de motor nöron hastalıkları, periferik sinir sistemi hastalıkları, nöromusküler kavşak hastalıkları ve kas hastalıkları ile ilgili doğru ve güncel bilgileri konularında uzman yerli ve yabancı konuşmacılardan dinleyecek, yeri geldiğinde eleştirecek ve tartışacağız. Kongremiz bizlere alanımızla ilgili karşılaştığımız sorunları konuşup, fikir alışverişinde bulunma, çözüm üretme şansı da sağlayacaktır.

Nöromusküler hastalıklara ilgi duyan tüm nöroloji hekimlerini ve işbirliği içinde çalışmaktan mutlu olduğumuz farklı alanlardan tüm arkadaşlarımızı kongrede görmeyi arzu ediyoruz.

Hep birlikte başarılı ve verimli bir kongre geçirmemiz dileğiyle…

Türk Nöroloji Derneği
Nöromusküler Hastalıklar Çalışma Grubu Adına
Prof. Dr. Kayıhan ULUÇ

Geri