GREATIST 2022 18. Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi ve Fuarı
  18th International Dental Meeting & Expo
  İstanbul
  21-23.EKİM,2022
     
KATEGORİ  
Diş Hekimliği
YER   İstanbul
TARİH   21-23.EKİM.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Vestiyer Yayın Grubu
-Diş Malzemeleri Sanayici İş Adamları Derneği
-Dental Tribune International

ETKİNLİK MERKEZİ   Grand Cevahir Otel ve Kongre Merkezi

ORGANİZATÖR KURULUŞ   Vestiyer Fuarcılık
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.greatist.pro/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Dünyanın dört bir yanından bilim insanları ile sektör temsilcilerini ağırlayan GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi ve Fuarı, Vestiyer Yayın Grubu (VYG), Diş Malzemeleri Sanayici ve İş Adamları Derneği (DİŞSİAD) ve dünyanın en yaygın dental yayın ağı Dental Tribune International (DTI) işbirliği ile düzenleniyor.

Her yıl içeriği ve katılımcı sayısıyla başarı grafiğini yükselten etkinlik, 2020 yılında pandemi nedeniyle ertelenmiş ve 2021’e alınmıştı. 18. GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi ve Fuarı için merakla beklenen açıklama geldi: Organizasyon Komitesi, kongrenin tarihini 21-23 Ekim 2022 olarak belirledi.

Yabancı Konuşmacılar ve Fuar Tedbirleri Değerlendirildi

Uluslararası bir kongre olan GREATIST, Türkiye’nin değerli bilim insanlarının yanı sıra yurt dışından konuşmacıları da diş hekimleriyle buluşturuyor. Konuşmacıların ülkelerindeki kısıtlamalar ve oditoryum salonunda ağırlanabilecek diş hekimi sayısı Bilimsel Komite tarafından masaya yatırıldı.
Fuar Komitesi ise Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı olarak gerçekleştirilen GREATIST’i, kapalı alanlarda düzenlenen fuarların uyması gereken salgın tedbirleri açısından değerlendirdi. Önceki yıllarda, 3-4 bin kişi ağırlayan GREATIST Fuarı, önlemler kapsamında yaklaşık 550 kişiyi ağırlayabilecekti. Bu rakamın ortalama 150-200 kişisinin firma çalışanı olacağı düşünüldüğünde, etkinliği 21-23 Ekim 2022’de gerçekleştirmek, gerek katılımcıların sağlığı gerek yabancı konuşmacıların durumu gerekse iş ortaklarının ticari beklentileri açısından daha uygun bulundu.

2022’de “Premium Kongre” Konseptine Geçilecek

Yeni kongrede konsept değişikliğine gidecek olan GREATIST, “Premium Kongre” çizgisi ile dünya çapında konuşmacıları ağırlayacak. Kongrenin ikinci günü olan Cumartesi için, diş hekimliğinin en saygın bilim insanları kürsüde olacak.

Geri