4. Muğla Multidisipliner Onkolojik Araştırmalar Kongresi
 
  4rd Annual Multidiciplinary Oncological Researches Congress
  Antalya / Belek
  22-25.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   22-25.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Muğla Sıtkı Koçman Üniv. Tıp Fak. Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı
-Aydın Medikal Onkoloji Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Xanadu Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Dalya Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.amorecongress2020.com/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Bilim İnsanları,


Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı tarafından Aydın Medikal Onkoloji Derneği’nin desteği ile düzenlediği Muğla Multidisipliner Onkolojik Araştırmalar Kongresi’nin dördüncüsü 2020 yılında bu kez Antalya/Belek’te gerçekleşecektir.

“Bilim için, bilim aşkı ile… Çünkü burada her şey gerçek!” sloganı ile bilime desteğini ve ulusal, geniş katılımlı bir kongre olduğunu kanıtlayan Muğla Multidisipliner Onkolojik Araştırmalar Kongresi, güncel klinik pratiğimize ışık tutacak bir ortamda “AMORE 2020” ismi ile gerçekleştirilecektir. Aynı şekilde ilkini 2019’da gerçekleştirdiğimiz ve tıp fakültesi, fen fakültesi öğrenci ve araştırma görevlilerinin kansere, kanser araştırmalarına ve bilime bakış açılarını geliştirmeleri için destek niteliğinde başarılı bir şekide tamamlanan Kansere Tıp ve Sanat ile Genç Bakış Sempozyumu (A Young Look at Cancer with Medicine and Art Symposium) yine kongremiz kapsamında MedArt 2020 ismi ile yapılacaktır.

Kanser tanısının konulmasından itibaren her bir tedavi aşamasında ve yaşamın son anında kanserli bir hastanın tedavi ve takibi multidisipliner bir yaklaşım ile yapılmaktadır. Bu kanser olguları için vazgeçilmez bir prensiptir ve nitekim kanserli hastalar ile ilgili bilimsel araştırmalar da multidisipliner bir çizgide daha fazla yoğunlaşır olmuştur.

Sizleri kanserli hastaların sistemik tedavileri yanı sıra bu tedaviler öncesinde, tedavileri süresince ve tedavileri tamamlandıktan sonraki süreçte karşılaştıkları tıbbi sorunları bilimsel araştırmalara yön verecek bir platformda birlikte tartışmaya davet ediyoruz.

Kanserli hastaları daha iyi anlayabilmek, tanımlamak ve yönetebilmek için sizleri bilimsel bir paydada kanseri ve kanser araştırmalarını tartışabilmek için 4rd Annual Multidiciplinary Oncological Researches Congress (AMORE 2020) & 2nd A Young Look at Cancer with Medicine and Art Symposium (MedArt 2020) kongresinde görmeyi istiyor ve davet ediyoruz.


Prof. Dr. Sabri BARUTCA
Onursal Başkan

Doç. Dr. Özgür TANRIVERDİ
Kongre Başkanı

Geri