6. Ulusal & 2. Uluslararası Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresi
  
  Antalya / Belek
  22-25.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Veteriner ve Hayvancılık
YER   Antalya / Belek
TARİH   22-25.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çiftlik Hayvanları Hekimliği Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Titanic Deluxe Belek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Plaza PCO
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.surusagligi2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım ve Sektör Temsilcileri

Çiftlik Hayvanları Hekimliği Derneği olarak 6. Ulusal- 2.Uluslararası Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresi’ni 22-25 Ekim 2020 tarihinde Antalya Belek’te Titanic Otel’de gerçekleştirilecektir. Antalya’da 2018 yılında düzenlenen 5.Ulusal-1.Uluslararası Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongremize katılımcı sayımız, giderek artan bir ivme ile 800’ü aşmıştır. Bu kongremizde de katılımcı sayısının daha fazla olacağı şimdiden öngörülmektedir. Sığır yetiştiriciliği, beslenmesi, üreme ve sağlık konularının çok yönlü ele alınacağı bu kongrede yurt dışından ve yurt içinden alanlarında uzman birbirinden değerli konuşmacılar yer alacaktır. Küçük gruplar halinde saha sorunlarına yönelik güncel konuların yer alacağı oturumlar olacaktır. Kongrede çeşitliliği artıran sözlü ve poster bildiler arasında dereceye girenlere ödül verilecektir.

Sektörün lider toplantısı olan bu kongreye katılımcıların ilgisi, bizleri bu organizasyonların daha iyisini yapmaya teşvik etmektedir. Kongreye katılan hem çiftlik veteriner hekimlerine, hem klinisyen hekimlerin hem de akademisyenlerin yararlanacağı bir program yapmaya özen gösterilecektir.

Kongremizde bilimsel ve sahaya yönelik bilgilerin paylaşımının yanı sıra sığırcılık sektöründeki şirketlerin özel sunumları ve standlarda bilgi alışverişleri, sektördeki yenilikçi gelişmeleri yakından değerlendirme fırsatı sağlayacaktır. Kongremize bugüne kadar destek veren tüm sponsorlarımıza teşekkür eder, bundan sonra da desteklerinin devamını dileriz.

Yoğun bilimsel program yanında kongreye katılan tüm meslektaşlarımızın ve katılımcıların Titanic Belek Otel’de hoşca vakit geçirebileceklerini umarız. Yapılan bu davetle siz sektör paydaşlarını 6. Ulusal- 2.Uluslararası Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresi’nde görmekten büyük memnunluk duyacağız.

Saygılarımızla

Prof.Dr. Hasan Batmaz
Çiftlik Hayvanları Hekimliği Derneği ve Düzenleme Kurulu Başkanı

Geri