TÜBİKON 2020 Türkiye Bilimsel Araştırmalar ve Koruyucu Hekimlik Kongresi
  
  Girne / K.K.T.C.
  20-23.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Sağlık
YER   Girne / K.K.T.C.
TARİH   20-23.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Elexus Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Solo Event
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.tubikon.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sevgili Meslektaşlarımız,

Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği olarak koruyucu hekimliği önemsiyor ve bu alanda çalışmalar yapıyoruz. Toplum ve tıp yararına projeler üretmeye gayret ediyoruz... Bu gerekçeyle sahada aktif olarak çalışan; Aile Hekimleri, Acil Servis Hekimleri, İşyeri Hekimleri, Pediatrist, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı hekimlerimiz ile Türkiye Bilimsel Araştırmalar ve Koruyucu Hekimlik Kongresi , TÜBİKON 2020'yi birlikte yapıyoruz.

Bizler bilimsel multidisipliner çatısı altında toplanıp, Koruyucu Hekimliğe farklı açılardan bakarak fikir edinebilmek ve sahada uygulanabilir projeleri yönetebilmek için bir araya geliyoruz..

TÜBİKON 2020 Koruyucu Hekimlik paydaşlarını bir araya getirerek bireysel koruyucu hekimliğinin yanı sıra; periyodik sağlık muayenesi, kronik hastalıklarla baş edebilme, hastalıkları yönetebilme… gibi konularda hekimlerin bilgilerini yenileyebilmesinin yanında en pratik şekilde kullanabileceği spot bilgileri edinebilmelerini ve hizmet sunumu sırasında beceriyi kazanabilmelerini de sağlayacaktır. Elbette hekimler bu kongrede sağlık işleyişini gözlemleme ve sahada yaşadıkları tecrübeleri paylaşma fırsatını da yakalayacaklardır.

Tıp camiasının koruyucu hekimliği "tüm paydaşlarının" bir arada olduğu bilimsel içeriği zengin TÜBİKON 2020'ye katılımlarınız bizleri onurlandıracaktır.

Dr. Mehmet Gökhan Kara
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Nevrez Koylan
Kongre Onursal Başkanı

Geri