29. Ulusal Dermatoloji Kongresi
  
  Antalya / Belek
  20-24.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   20-24.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Dermatoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Kaya Palazzo Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Global Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   ulusaldermatoloji2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı olarak Türk Dermatoloji Derneği'miz ile birlikte düzenleyeceğimiz 29. Ulusal Dermatoloji Kongresi, 20-24 Ekim 2020 tarihleri arasında Antalya, Belek'te gerçekleştirilecektir.
Kongremizin gerek bilimsel gerekse sosyal içerikleriyle tüm meslektaşlarımızın beklentilerini karşılayabilmesini hedefledik. Bu amaçla, özellikle konularında deneyimli değerli meslektaşlarımızın yanısıra alanlarında çok yetkin yabancı konuşmacılara da yer vereceğiz.

Kongremizde, Dermatoskopi, kozmetik dermatoloji ve dermatoallerji başta olmak üzere özellikle meslektaşlarımızın istekleri doğrultusunda uygulamalı kurslar yapılacaktır. Bilimsel içeriğinin yanısıra, sosyal açıdan da hoşça vakit geçirmeniz amacıyla zengin ve keyifli etkinlikler hazırlamaktayız.

Kongremizin her yönüyle hafızalarda kalacak bir kongre olması çabası içerisindeyiz. Tabii ki sizlerin destek ve katılımlarınızla anlam kazanacak olan 29. Ulusal Dermatoloji Kongre'mizde sizleri ağırlamaktan büyük onur ve mutluluk duyacağız. 20-24 Ekim 2020 tarihleri arasında kongremizde sizlerle birlikte olmak dileğiyle.

Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme Kurulu adına
Prof. Dr. Akın AKTAŞ

Geri