11. Ercan Tuncel Uludağ Radyoloji Günleri
  
  Bursa
  17-18.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Bursa
TARİH   17-18.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Türk Radyoloji Derneği Bursa Şubesi
-Uludağ Üniv. Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı

ETKİNLİK MERKEZİ   Crowne Plaza Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Plaza PCO
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.uludagradyoloji2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız;

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı ve Türk Radyoloji Derneği Bursa Şubesi olarak, 17-18 Ekim 2020 tarihinde Crown Plaza Hotel-Bursa'da, 11. Ercan Tuncel Uludağ Radyoloji Günleri'ni gerçekleştireceğiz.
Uludağ Üniversitesi Radyoloji Anabilim Dalı'nın kuruluş ve gelişmesinde benzersiz çabaları ve ülkemiz radyolojisine çok büyük katkıları olan değerli Hocamızın adına düzenlediğimiz böyle bir etkinliği, geleneksel hale getirmekten büyük mutluluk duyuyoruz.
Bu yılki çalıştayımızın ana konusunu "Hepatobiliyer Radyoloji" olarak belirledik. Konu, alt başlıklarıyla ardışık altı oturumda, konusunda deneyimli ve yetkin davetli konuşmacılarımız tarafından aktarılacaktır. Çalıştaya bilimsel destek veren tüm meslektaşlarımıza içtenlikle teşekkür ediyoruz.
Güzel Bursa'nın zengin tarihsel dokusu ve yeşil atmosferinde, yoğun bir bilimsel program ile birlikte hoşça vakit geçirme fırsatı bulacağınızı umuyoruz.
Çalıştay Düzenleme Kurulu olarak, sizleri kentimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız. 17 Ekim 2020'de yeşil Bursa'mızda görüşmek dileğiyle, saygılar sunuyoruz.


Dr. Gürsel Savcı
Çalıştay Başkanı


Dr. Naile Bolca Topal
Çalıştay Eş Başkanı


Dr. Ömer Fatih Nas
Çalıştay Eş Başkanı

Geri