21. Ulusal Romatoloji Kongresi
  
  Antalya / Belek
  14-18.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   14-18.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Romatoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Regnum Carya Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   D Event Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.romatoloji2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli meslektaşlarımız,

21. Yüzyılın ikinci dekatının sonlarına geldiğimiz şu günlerde, digital ortamı her alanda ve giderek daha artan sıklıklarda kullanmamıza rağmen, yüz yüze iletişimin yerini hiçbir şeyin tutmadığını görüyoruz. Hala bilim insanları, katılımcı sayısının giderek arttığı ulusal ve uluslararası toplantılarda bir araya gelmekten mutlu oluyor. Biz de başlangıçta iki yılda bir yapılan, 2004 yılından sonra her yıl düzenlenmeye başlanan ulusal kongremizin 21. sini, 14-18 Ekim 2020 tarihlerinde Belek/ Antalya’da gerçekleştirmek istiyoruz.

Bu yıl, her zaman olduğu gibi, ülkemizden ve diğer ülkelerden kendi alanlarında başarılı işlere imza atmış konuşmacıların katılacağı konferanslar, paneller, “uzmanına danış toplantıları” ve özellikle genç arkadaşlarımızın ön planda yer alacağı sözlü ve poster bildiriler, toplantı programımızın temelini oluşturacak. Hedefimiz; romatizmal hastalıklardaki patogenez, klinik, tanı ve tedavi ile ilgili son gelişmeleri gözden geçirebilmek… Programda ayrıca spesifik bir konuda derinlemesine eğitimi amaçlayan kurslar ve atölye çalışmaları da yer alacak. Uydu sempozyumlarda, tedavi ajanları ile ilgili yeni çalışmaları görmeye devam edeceğiz; belki çok yeni olanlarla tanışma fırsatı yakalayacağız.

Dünyanın en güzel beldelerinden birinde, bilimsel açıdan doyurucu bir toplantıda, sağlıklı ve doğal yaşam temasında hep birlikte olmak dileğiyle…

Sevgi ve saygılarımızla,

Fatoş Önen

Servet Akar

Geri