37. Ulusal Nefroloji Kongresi & 30. Ulusal Nefroloji Hemşireliği Kongresi
  
  Antalya / Belek
  14-18.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   14-18.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Türk Nefroloji Derneği
-Türk Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireleri Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Kaya Palazzo Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Serenas Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://nefroloji2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Nefroloji Derneği’nin 37. Ulusal Nefroloji Kongresi ile Türk Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireleri Derneği’nin 30. Ulusal Nefroloji Hemşireliği Kongresi, 14-18 Ekim 2020 tarihleri arasında Kaya Palazzo Otel & Kongre Merkezi, Belek, Antalya’da düzenlenecektir.

Kapsadığı başlıklar açısından her yıl ülkemizde en çok tercih edilen toplantı olma özelliğindeki kongremizi, derneğimizin 50. kuruluş yılı olan 2020’de öncekilerden daha görkemli bir bilimsel ve sosyal program ile gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Bu bilimsel şölende sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Kongremizde derneğimizin çalışma grupları ve siz değerli hekim ve hemşirelerin önerileri doğrultusunda hazırlanacak olan klinik nefroloji, hipertansiyon, diyaliz ve transplantasyon konularındaki güncel ve tartışmalı konuları kapsayan zengin bir bilimsel program, birbirinden değerli yerli ve yabancı bilim insanları tarafından katılımcılarla paylaşılacaktır. Ayrıca, kongre öncesi kurslarımız, bildiri oturumlarımız ve yarışma programlarımız bu yıl da devam edecektir. Nefroloji uzmanları, Nefroloji yandal araştırma görevlileri, İç Hastalıkları uzmanları, diyaliz hekimleri ve hemşireleri dahil her düzeydeki katılımcının beklentisini fazlasıyla karşılayacağını umduğumuz kongremizin, sizlerin yoğun katılımı ve aktif katkılarıyla değer kazanacağı ve bilimsel bir şölen olma şansını yakalayacağını düşünüyoruz.

Ulusal kongre ve diğer toplantılarımıza bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğin artarak devamını bekliyor ve Türk Nefroloji Derneği Yönetim Kurulu adına en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Kongremizde görüşmek dileğiyle,

Prof. Dr. Kenan ATEŞ
Kongre Başkanı
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireleri Derneği’nin, 30.Ulusal Nefroloji Hemşireliği Kongresi 14-18 Ekim 2020 tarihleri arasında Antalya’da Kaya Palazzo Otel & Kongre Merkezi’nde, Türk Nefroloji Derneği’nin 37. Ulusal Nefroloji Kongresi ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecektir.

Kongrenin amacı, yıl boyunca bilim insanlarının yaptıkları çalışmaları tartışmaya ve paylaşıma açmak üzere akademisyen, klinisyen ve araştırmacıları bir araya getirme, bilimsel etkileşimi arttırma ve bilimsel bilginin paylaşımını sağlama misyonunu yerine getirmektir.

Değerli klinisyen ve akademisyenlerimizi yaptıkları uygulamaları paylaşarak alanımızın gelişimine katkıda bulunmaya davet ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.

Ayten KARAKOÇ
Hemşirelik Kongre Başkanı

Geri