2. Kronik ve Metabolik Hastalıklar Risk Yönetimi Kongresi
  
  Antalya / Belek
  11-14.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Sağlık
YER   Antalya / Belek
TARİH   11-14.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Sağlıkta Kalite ve Gelişim Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Titanic Deluxe Belek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Megilis Girit Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.kronikvemetabolik.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de sağlık harcamalarının büyük bir kısmını tedavi ve üçüncül prevansiyon giderleri oluşturmaktadır. Sağlık bilimlerinde trend artık koruyucu sağlık hizmetlerinin ön planda olması, doğal olarak da hastalıklar ortaya çıkmadan önce olası risklerin tespiti ve ortadan kaldırılarak “risk yönetimi ile primer prevansiyon” yönünde ilerlemektedir.

Bu amaç doğrultusunda belirlenen hedeflere ulaşmada bir nebze katkıda bulunabilmek umuduyla hazırladığımız “II. Kronik ve Metabolik Hastalıklar Risk Yönetimi Kongresi”ni bu yıl Ekim ayında Antalya’da gerçekleştiriyoruz. Klinik ve pratik deneyimlerini aktaracakları bu bilimsel ortamın, günlük pratiğimize önemli katkıları olacağı inancındayız.

Kongremizde hekimlerin klinik pratikte karşılaştıkları sorunlara güncel yanıtlar bulabilmelerini, temel konularda pratiklerini güncellemelerini ve birbirleri ile deneyimlerini paylaşarak hastalarına daha etkin hizmet sunabilmelerini amaçladık. Bu amaçla kongremizi, katılımcıların farklı ilgi alanları ve gereksinimlerini karşılayabilmek amacıyla güçlü bir bilimsel program şeklinde hazırlıyoruz.

Katılımlarınızla zenginleşecek olan kongremizde hem bilimsel, hem de sosyal bir kaynaşmanın yaşanacağı kanaatindeyiz.Sizi doğası, kültürel ve tarihi dokusuyla kucaklayacak olan Antalya’da, “II. Kronik ve Metabolik Hastalıklar Risk Yönetimi Kongresi”nde buluşmak dileğiyle,

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Abdi BOZKURT
Kongre Başkanı

Geri