22. Ulusal Cerrahi Kongresi & 17. Cerrahi Hemşireliği Kongresi
  
  Antalya / Belek
  7-11.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   7-11.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Cerrahi Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Susesi Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Flap Tour
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.uck2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sayın Meslektaşım,

Ulusal kongrelerimizin yirmi ikincisini 07-11 Ekim 2020 tarihlerinde Antalya' da düzenleyeceğiz.

Türk Cerrahi Derneği ve Kongre Düzenleme Kurulu adına sizleri, ülkemizin bu önemli bilimsel ve sosyal şölenine davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

Türk Cerrahi Derneği 'nin yıllardır süregelen, bilimsel kalitesi yüksek ve sosyal yönden doyurucu kongre geleneği ile yola çıkarak, 2020 yılında Antalya' da buluşuyoruz. Bilimsel, toplantılarda hedeflenen yüksek akademik çıtanın, bu kongremizde de en az geçmiş kongrelerde olduğu kadar yüksek olmasını hedefledik. Sizlerden gelecek her tür görüş ve öneriyi de dikkate alarak, başarılı bir kongre süreci geçirmeyi planlıyoruz.

Kongremizde, deneyimli meslektaşlarımızın yol göstericiliğinin yanında, genç meslektaşlarımızın heyecanlarından da yararlanmak istiyoruz. Asistan ve genç uzman arkadaşlarımızın kendilerini bu camiaya tanıtmalarının en iyi yolunun bu platform olduğu düşücesi ile bilimsel çalışmalarını, bildirilerini beklediğimizi hatırlatıyoruz. Cerrahi dünyasının özellikle son yıllarda hızlanan bir ivme ile kendini yenileme, geliştirme ve teknolojinin kazanımlarını uygulama sürecine girdiğini hep birlikte görüyoruz. Bu bağlamda, görsel sunumlarla zenginleştirilmiş bilimsel çalışmalara kongremizde de öncelik verme düşüncesindeyiz.

Bilgi ve tecrübenin paylaşılmasında çok faydalı olduğuna inandığımız kurslarımıza bu Kongremizde de yeterli süre ve ortam hazırlama çabası içindeyiz. Cerrahinin bir bilim olduğu kadar sanat da olduğu gerçeğinin farkında olarak, usta – çırak etkileşiminin en iyi örneği olan bu kurslara katılımlarınızı beklyoruz.

Hepinizin yoğun çalışma programlarınız olduğunun bilincinde olarak, şimdiden takvimlerinizde 07-11 Ekim 2020 tarihlerine not düşmenizi dileyerek Türk Cerrahi Derneği ve Kongre Düzenleme Kurulu adına sizleri saygıyla selamlıyoruz,

Antalya' da görüşmek dileği ile...

Prof. Dr. İlknur Kepenekçi Bayram
22. Ulusal Cerrahi Kongre Sekreteri

Prof. Dr. Mahmut Koç
22. Ulusal Cerrahi Kongre Başkanı

Prof. Dr. Seher Demirer
Türk Cerrahi Derneği Başkanı

Geri