Ovülasyon İndüksiyonu İnfertilite ve Art’de Tartışmalı Konular
  ve Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu 2
  
  Antalya / Belek
  1-4.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   1-4.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çeşitli Üniversiteler
ETKİNLİK MERKEZİ   Calista Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Opteamist Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.ovin2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Kongre Düzenleme Kurulu ve şahsım adına sizleri 1-4 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Ovülasyon İndüksiyonu İnfertilite ve Art’de Tartışmalı Konular ve Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu 2, toplantısına davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum.

Birincisi çok başarılı şekilde geçen ve meslektaşlarımız arasında ilgi ve beğeni kazanarak bilimsel toplantı formatıyla ilgili olarak önemli bir boşluğu dolduran sempozyumumuzun amacı üreme tıbbı konusundaki bilimsel gelişmeleri, yenilikleri, tartışmalı konuları; güncel araştırmalar sonucunda ortaya çıkan hastalarımız lehine fark yaratacak uygulamaları, alanında uluslararası ve ulusal anlamda önde gelen meslektaşlarımızın katkılarıyla birlikte güncelleyebilmektir.

Sempozyum esnasında ana konu polikistik over sendromunun patofizyolojisi, tanısı ve tedavsi olarak belirlenmiştir. Ayrıca ovülasyon indiksiyonu ve infertilite ve ART’deki güncel gelişmelerle ilgili de son görüşler sunulacak ve tartışılacaktır.

İnteraktif tartışmalarda katılımcıların günlük uygulamalarına katkı sağlayıp yön verebilecek sonuçlar belirlenecektir. Bu toplantının bilgilerimizi güncellemek ve yeni gelişmeleri hep beraber tartışmak adına iyi bir fırsat olacağını düşünüyorum.

Doyurucu bir bilimsel program hazırlamanın yanında, sizlere çeşitli aktivite ve sosyal program içeren güzel ve heyecanlı bir sempozyum sunmak için tüm düzenleme ve organizasyon kurulu şimdiden yoğun bir hazırlık dönemine girmiştir.

Sevgili Meslektaşlarım sizleri tarihi, doğası ve kültürü ile Türkiye’nin cennet köşesi Antalya’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtiyor, sizleri sempozyumumuzun bilimsel ve sosyal başarısına ortak olmaya bekliyoruz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Timur Gürgan ve
Prof. Dr. Roy Homburg
Sempozyum Eş Başkanları

Prof. Dr. Recai Pabuçcu
Bilimsel Programdan Sorumlu Sempozyum Eş Başkanı

Prof. Dr. Erol Tavmergen
Organizasyon Sekretaryasından Sorumlu Sempozyum Eş Başkanı

Geri