ICAR 2020 3. Uluslararası Akademik Araştırmalar Kongresi
  International Congress of Academic Research
  Bolu
  20-22.TEMMUZ,2020
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   Bolu
TARİH   20-22.TEMMUZ.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Gazelle Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.icarcongress.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Bilim İnsanları;

3. Uluslararası Akademik Araştırmalar Kongresi (ICAR);Sosyal Bilimler, Fen ve Mühendislik Bilimleri, Sağlık Bilimleri, Güzel Sanatlar, Eğitim Bilimleri, Spor Bilimleri, Mimarlık ve Tasarım bilimlerini içeren, geniş bir alanda Türkiye ve Dünyadan bilim insanlarını bir araya getirmeyi hedeflemekte ve özgün nitelikte yeni çalışmaları ele alarak, bilimin gelişimine katkı sunmayı amaçlamaktadır.

20-21-22 TEMMUZ 2020 tarihinde Bolu’da gerçekleştirilmesi planlanan bu etkinlik Türkiye ve Dünyada alınan Covid-19 salgın önlemleri sebebiyle Telekonferans Yöntemi ile yapılacaktır. Katılımcılarımız cep telefonları ya da bilgisayarları ile kongremize ONLINE olarak bağlanıp sunumlarını yapabileceklerdir. Alanında uzman araştırmacılardan ve akademisyenlerden oluşan danışma kurulumuz rehberliğinde, uluslararası düzeyde düzenleyeceğimiz bilimsel etkinlikle Türkiye’nin akademik çalışmalar platformuna katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.

Çok değerli çalışmalarınızla kongremize katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

Sempozyum sunum dili Türkçe ve İngilizcedir.

ICAR Kongresi, yeni yayınlanan teşvik kriterleri hariç, diğer akademik yükselmeler ve DOÇENTLİK kriterleri ve tüm prosedürlerini sağlamaktadır.Kongrede sunulacak olan tüm özet ve tam metin bildiriler intihal programından taranarak hakem sürecine alınacaktır. Hakem sürecinden geçmek kaydıyla elektronik ortamda ISBN numarasıyla e-kitap olarak yayımlanacaktır.

Geri