5. Uluslararası Egzersiz ve Spor Psikolojisi Kongresi
 
  5th International Exercise and Sport Psychology Congress
  İstanbul
  25-27.EYLÜL,2020
     
KATEGORİ  
Spor
YER   İstanbul
TARİH   25-27.EYLÜL.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi
-Egzersiz ve Spor Psikolojisi Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Marmara Üniv. Spor Bilimleri Fakültesi
Anadolu Hisarı Kampüsü

ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.esp2020kongre.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Bilim İnsanı,


Merhaba,


Sizi Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi ve Egzersiz ve Spor Psikolojisi derneği adına alanımızla ilgili bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak amacıyla V. Uluslararası Egzersiz ve Spor Psikolojisi Kongresi'nde Türkiye ve Dünyanın cazibe merkezi İstanbul’da buluşmaya davet etmenin gururunu yaşıyoruz.

Kongremizin teması "Psikolojik Sağlamlık ve Toparlanma" olarak belirlenmiştir.

8000 yıllık kültürel tarih geçmişi bulunan ve Doğu Roma İmparatorluğu ile Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik, genç Türkiye Cumhuriyeti’ne de kültür başkentliği yapan İstanbul’da Boğazın kıyısında, Avrupa ile Asya arasında kurulmuş bulunan Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinin orta noktasında, adeta geçmişten geleceğe köprü özelliğindeki Anadoluhisarı semti, barındırdığı Göksu ve Küçüksu dereleri, tarihi hisarı ve Küçüksu Kasrı gibi doğal ve tarihi zenginlikleri ile de tanınır. Marmara Üniversitesi’nin Göksu kenarındaki seçkin Yerleşkesinde yapılacak olan kongre dünyanın farklı ülkelerinden bilim insanlarının buluşarak bilgi ve deneyim paylaşacağı; Türk misafirperverliğiyle harmanlanan kültürel etkinlikler ile İstanbul şehir kültürünü deneyimleme fırsatı bulabilecekleri bir organizasyon olacaktır.

En büyük dileğimiz Kongremizde egzersiz ve spor psikolojisi alanındaki yenilikler ve uygulamaları görmek, yaşamak, yaşatmak ve paylaşmaktır. Bu muhteşem organizasyonumuza değerli katkılarınız ve katılımlarınız bizleri onurlandıracaktır.

Sevgi, saygı ve muhabbetle,


Organizasyon Komitesi Adına,


Prof. Dr. Salih PINAR
Marmara Üniversitesi
Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı


Prof. Dr. Turgay BİÇER Egzersiz ve Spor Psikolojisi Derneği Başkanı ve Kongre Başkanı

Geri